Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mitévő legyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég nagyot hibáztam és nem tudom most mitévő legyek, remélem valaki tud segíteni. Tegnap elfelejtettem bevenni a fogamzásgátló tablettát. Reggel körülbelül 8-8:15 körül gyorsan bevettem. Tegnap előtt este 11-12 körül vettem be, így tegnap estétől 11tól reggel 8ig késtem a taolettával. Még időben bevettem vagy, mit tehetnék?
2018. júl. 22. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

12ora alatt potolnod kell


Pl én ha második héten kihagyom a 19:00os bevételt reggel 6:00kor beveszem ls folytatom tovább

De ha mevonásis vérzés utáni héten történne jelentösen csökkenne hatás ezt mind elolvastam a betegtájékoztatoban söt neten mind elérhető


Olvas el a betegtájékoztatot

2018. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha benne vagy a 12 órában,akkor olyan,mintha semmi sem történt volna,de ez tényleg benne van a tájékoztatóban is.
2018. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor vehetjük úgy, hogy 9 óra múlva pótoltam. Ez a levélben a 12. tabletta
2018. júl. 22. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Benne voltál a 12 órában, így semmi nem történik, ugyanúgy véd. A mait a szokott időben este vedd be.
2018. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2018. júl. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!