Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megbízható a Pharmatex hüvelykúp?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható a Pharmatex hüvelykúp?

Figyelt kérdés
A baratommal keszulunk kiprobalni es szeretnem megkerdezni h milyenek a tapasztalatok a huvelykuppal ...esetleg ha tudtok mondani szazalekot is h menyire megbizhato az jo lenne...koszi
2008. nov. 1. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején egy nőgyógyász ajánlotta. Használtam egy évig, teljesen rendben volt, szerintem kényelmes volt a használata, terhes se lettem. Aztán két másik nőgyógyász is azt mondta, hogy nem ajánlja, könnyen teherbe lehet esni mellette! Utána néztem fórumokon, sok olyan hozzászólást találtam, hogy egyeseknek sikerült pharmatex mellett teherbe esni! Tény, hogy nem nyújt 99% os védelmet, mint a tabletta, de kb 85% meg van. És ez is több mintha semmi, főleg, ha kiszámolod, hogy mikor vannak a veszélyesebb napjaid, és olyankor pharmatex mellett, megszakitással is védekeztek.
2008. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi:D
2008. nov. 1. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én három hónapig használtam pharmatexet,az alatt semmi baj nem volt, elég ha az ember helyesen fel tudja helyezni, onnantól olyan 85-90%os védelmet minimum nyújt.

sztem ettől csak azok esnek teherbe,akik nem elég mélyre rakják fel,vagy nem hagyják 10percet oldódni...

sztem jó dolog, és a honlapján lehet olvasni egy felmérésről,mi szerint biztonságosabb a guminál,mert h azzal azért esnek sokan teherbe, mert kiszakad, nem veszik észre, vagy lecsúszik, vagy hasonló.

a kúpnál ilyenekkel nem kell számolni, ott két szabály van:

10percig nem szabad behatolnia a pasinak feltevés után, és h addig nyomd fel ameddig birod!:)

sok sikert: Dia.

2008. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!