Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez így lehetsége?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így lehetsége?

Figyelt kérdés
Ha idáig 7-kor szedtem a gyógyszert, de momdjuk nyaralás miatt 8-9-10-kor fogom bevenni akkor igaz nem lesz baj?
2018. júl. 7. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
12 órán belül nincs gond.
2018. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a hatásán nem változtat igaz?
2018. júl. 7. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a pár óra eltérés nem gond, ugyanúgy hat, ugyanúgy védve leszel! :)


12 óra számít nagy eltérésnek.

2018. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs gond = nem változtat a hatásán. Ha ezt az egy mondatot ennyire nehezedre esett értelmezi, talán nem neked való védekezési módszer a fogamzásgátló tabletta. Elég sokmindenre kell figyelni, hogy rendesen hasson.
2018. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan tettem fel a kérdést!Mindenesetre meg akartam tudni hogy biztos, mert inkább megkérdem mintssm téves hitekkel éljek.Ne haragudj hogy az erre kitalált ma már hitegetéssel meg mindem zagyvasággal telelévől oldalon felmertem tenni egy olyan kérdést ami tényleg hasznos!
2018. júl. 7. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!