Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kell tennem a 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem a 72 órás tablettáért?

Figyelt kérdés

Vasárnap délután voltam együtt a barátommal, kiszakadt a gumi. Holnap reggel megyek a sote nőgyógyászati klinikára, de nagyon félek hogy ott mit mondjak meg ,i van ha elküldenek, mert nem pesti vagyok... Nagyon félek az egésztől, tudna valaki tanácsot adni?

18 vagyok



2018. júl. 2. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan nem értem, ha szexelni elég nagy vagy, egy ilyen helyzetben miért leszel ennyire beszari? Bármilyen ügyeleten odaadják neked a receptet, nem muszáj a nőgyógyászati klinikára menni, de elhajtani se fognak, max. egész nap ott ülsz. Elmondod, hogy mi történt (mit kéne mondanod szerinted mégis??), hogy miért jöttél, aztán az orvos odaadja a receptet, te elmész és kiváltod egy gyógyszertárban, pénzért. Utána elolvasod háromszor (legalább) a betegtájékoztatót, és beveszed a tablettát.
2018. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
plusz felkészülsz elég sok megvető tekintetre, esetleg megalázó beszólásra, mert a 72 órás tabletta forgalmának jelentős részét tényleg a felelőtlenek adják, de lehet az is, hogy teljesen jogosan kell, mert véletlenül rosszabb minőségű volt a gumi és későn vettétek észre hogy kiszakadt...
2018. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

u.i.: minél tovább húzod annál rosszabb hatásfokkal működik a tabletta.

Hiába 72 órás a neve a 72. órában már jóval kevésbé hatékony mint korábban

2018. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vasárnap történt, ma hétfő van, de te csak holnap mész tablettáért? És ugyan miért? Azt ugye tudod, hogy minél később veszed be, annál kisebb az esélye, hogy megakadályozza a terhességet?

Már ma el kellett volna menni.

Amúgy meg nőgyógyászaton napi 5-10 ilyen tablettát biztos írnak fel, mégis mit gondolsz, mennyire érdekli őket a dolog? Elmondod, hogy ilyen tablettára van szükséged, max kérdeznek egy-két dolgot, odaadják a receptet és heló.

2018. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak ott adták oda, ahol körzetileg tartozom, azt is csak rendelési időben. Voltam a 8. kerületben érte, elküldtek a lófszba, merthogy én a Jánoshoz tartozom lakcím szerint. Ott meg szobroztam hajnal 5-től 7-ig, mert onnantól van rendelés...


Mindenesetre szerintem legyél kicsit makacs. Egy illetékes orvosnak joga van felírni, neked meg jogod van felíratni. Egy ismerősöm is csak akkor kapott az egyik vidéki kórházban (Ő meg pesti), mikor perrel fenyegetőzött.


Lényeg, hogy ismerd a jogaidat. Másrészt meg ha ilyen baj van (meg szerintem mindenkinek, aki óvszert használ), legyen előre felíratva Escapelle és kiváltva. Inkább legyen ott a fiókban, 5 évig jó elvileg, minthogy ilyen hiszti legyen. Én is bevásároltam az első balesetem után fél évvel, hogy legyen, ha kell. Szerencsére eddig nem kellett.

2018. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!