Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnak is szoktak ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szoktak ilyen gondolatai lenni vagy ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Egyszer témába került egy fiatalabb korosztályú lány társaságban, és az egyik mondta, hogy ha olyan helyzetbe kerülne, hogy teherbe esik, akkor nagyon kikészülne ettől, ütné a hastájékát, hogy lehetőleg elvetéljen. Szerinted az ilyesmi morbidnak hangzik, vagy érthető?

Létezhettek valaha ilyen középkori elvetélő "módszerek", ha valaki nem kívánt terhességbe került?


2018. júl. 2. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutott még eszembe ilyen marhaság. Ha nem tudnám vállalni a gyereket, elmennék abortuszra.
2018. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A nem kivánt terhesség megszakítása céljából elképesztő dolgokat képesek a nők elkövetni. A has ütögetése természetesen hasztalan, mert az anyatermészet gondoskodott róla, hogy a magzat a méhben védett legyen az ilyesmi ellen. De megpróbáltak hihetetlenül fájdalmas, barbár módszereket is: pl. kötőtűt vezettek a méhükbe, és hasonlók. A javasasszonyok ajánlottak mindenféle növényi és egyéb főzeteket, amelyek görcsöket okoztak, de vetélést ritkán. A nő teste kiváló védelmet nyújt. Még 60-70 évvel ezelőtt is gyakran voltak ilyen esetek, a nőgyógyászok a megmondhatói, hány perforált méhet operáltak...
2018. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy parás időszakom, mikor nem tudtam, hogy lesz-e baba vagy sem (ovu elméleti időpontja után kicsivel lecsúszott az óvszer) és ilyenkor az ember lánya mániákusan elkezdi figyelni magát a görcsöktől a hányingeren át a hüvelyváladékig (és keveri a premenstruációs tüneteket a terhességivel rendszerint)... Velem is ez volt, akkor csak annyit tettem, hogy gyömbérrel keltem és feküdtem, meg az edzéseimet rosszullétig csináltam, mert az elvileg nem tesz jót a beágyazódásnak/korai terhességnek. Szerencsére nem lettem terhes, csak 4 napot késett, valószínűleg a stressz miatt... De ha terhes lennék, nem ártanék magamnak, sem a babának ilyen ütögetős hülyeséggel meg magamban turkálással. Az abortuszba is bele lehet halni, nemhogy az ilyen kontár munkába. Ha van baba, akkor irány a doki, nem otthon bohóckodni.
2018. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld!+1 Valami ilyesmi válaszokra számítottam.

Abból indulok ki, hogy mit tehetnek olyan fiatal lányok, akik a probléma esetén félnek szólni a szülőknek (na meg arra kérni őket, hogy állják az abortusz anyagijait), így magukra vannak hagyatva.

2018. júl. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!