Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan hülye gondolatai vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hülye gondolatai vannak, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve van barátnőm, akit nagyon szeretek.

Viszont néha olyan gondolataim támadnak, ahol más nő jobb lenne.


Hülyeségnek hangzik, de ez a néha felvillanó gondolatok, engem megrémítenek, mert tudom h szeretem, jó vele lenni, mindig megnevetett és felvidít + a testéért is ugyanúgy vonzódok, akárcsak régen.


Szóval e gondolatok hatására szó szerint rosszul vagyok, "sunyiba" elkezdem szagolgatni, hogy finom-e az illata meg ilyen baromságok amik elméletileg a tudat alatt lejátszódnak párválasztáskor, hogy megbizonyosodjak róla és megnyugtassam magam hogy szeretem... nah mindegy, sok ilyen hülyeség...


Most ez normális, vagy mit tegyek?

Tudom, hogy idétlenül fogalmaztam, de értelmeseben nem birom elmagyarázni ... :)


17/F


2011. jan. 4. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez normális hidd el. És kár, hogy nincs több ilyen pasi. Meg még ami fantasztikus, hogy tudsz írni rendesen. :D Szóval nyugi, minden normális ember ilyen. ;) Semmi pánik.
2011. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez normális.


17/F

2011. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem sincs benne semmi rossz :D

18/L

2011. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!