Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltoltam a megvonásos vérzést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltoltam a megvonásos vérzést hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltunk és 21en kellett volna az utolsót bevenni és egy hét szünetet tartani. Na de én folytattam az új levéllel pénteken azaz 22en.


Úgy olvastam 7-10 napnál tovább nem ajánlott eltolni. Most járok a 9. nel ugye.


Ha holnap már nem veszem be a következőt és megtartom a hét napos szünetet akkor rendben leszek? És akkor a következőt vasárnap kell elkezdenem??


És folytatom tovább a hét nap után akkor tökéletesen védve vagyok? Már kicsit belekavarodtam. Segítseg kéne.


2018. jún. 30. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Viszont a gyógyszerem betegtajekoztatója szerint az egész következő csomagot be kéne szednem nem csak 7-10napig


'Ha nem is javasolt, a menstruációs ciklus (a megvonásos vérzés) késleltetése lehetséges, ha a tablettamantes periódus helyett egy új csomag Corenelle szedésével folytatja a második csomag végéig. A második csomag szedése alatt előfordulhat pecsételő vérzés (vércseppek vagy foltok) vagy áttöréses vérzés. A szokásos 7 napos tablettamentes periódust követően folytassa a következő csomag szedésével.

Kérheti kezelőorvosa tanácsát, mielőtt a menstruációs ciklus késleltetése mellett dönt.'


Most akkor mit tegyek???

2018. jún. 30. 22:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd, amit a betegtájékoztatód ír, hiszen az van specifikusan arra. Lehet aki a 7-10 napot írta az másfajta fogamzásgátlót szed, aminél nem baj ha a levél közepén hagyja abba, de a tiédnél meg lehet baj.
2018. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd végig a következő levelet szünet nélkül. Ezt írja a tájékoztató is.
2018. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2018. jún. 30. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!