Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy szem tabletta kihagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szem tabletta kihagyása után megjöhet a megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés
Vasárnap este nem tudtam bevenni és csak másnap sikerült. 12óránál több idő telt el sajnos. Több mint fél éve szedem eddig mindig pontosam vettem be. 2napja erős barnázást szinte már menstruáció jellegű vérzést tapasztalok mellette ugyan ugy derék/hasfájást mellfeszülést mint menstruációs napokom. Ez emiatt a késés miatt van? Emiatt nem kell orvoshoz fordulnom ugye? Már olvastam méhszájsebtől kezdve mindent és kicsit megijesztett..
2018. jún. 27. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen nem vitted be a hormont. Nem kell dokihoz menned. Szedd tovább a levelet, mintha mi sem történt volna, és használjatok gumit egy hétig.
2018. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!