Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor vegyem be a fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vegyem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem szedni, de csak délután 5kor vettem be az elsőt, a doboz azt írja, hogy minden nap kb. ugyanabban az időpontban kell bevenni. Ha arra szeretném beállítani, hogy ilyen reggel kelljen, akkor ha mostantól mindet reggel veszem be, akkor nem lesz baj, ugye?

Tudom, szinte felesleges ez a kérdés, de szeretnék biztosra menni


2018. jún. 28. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Szerintem 2 órás időközökkel "görgesd", vagyis ne 24 , hanem 22 óránkét vedd be addig, amíg a neked kellő időponthoz érsz. Sok pici eltérés nem akkora gond, mint egy nagy!
2018. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fokozatosan told előrébb, ne egyből. A délután 5 és a reggel nem ugyanaz, így inkább egy-egy órával mindig előbb vedd be, amíg el nem éred, amit akarsz. Én ezt tenném.
2018. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Èn mindig este, lefekvès előtt szoktam bevenni. Ha reggel szedem be, szinte kivètel nèlkül migrènes fejfàjàsom lesz tőle. De ez termèszetesen mindenkinèl màs, tapasztald ki melyik napszak a legideàlisabb neked.

Szerintem egyèbkènt simàn bevehetted volna egyből reggel, hatalmas gond nem lett volna belőle maximum egy kis rosszullèt.

2018. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!