Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló felírása hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló felírása hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Milyen nőgyógyászhoz menjek, ha soha nem voltam még? Kórházban lévőhöz vagy keressek valami magán orvost? Mennyibe kerülhet?

2018. jún. 17. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos kor felett azért ajánlott nőgyógyászhoz járni. És ez nem csak a tabletta felírásában nyilvánul meg.
2018. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, fiatal vagy, sok helyen van tinédzser-ambulancia (nem tudom, miért így hívják, mert nem csak sürgős dolgokkal lehet menni, szóval tinédzser nőgyógyászat), azt ajánlom, ha nincs, sima nőgyógyászati rendelő (nem feltétlenül kórházban van), de szerintem ne magánhoz, mivel ez ingyen van, és ők is ugyanúgy elvégezték az orvosit. Főleg egy fogamzásgátló felírás miatt hülyeség magánra kiadni a pénzt.

Nem tudom, hol laksz, kérdezd ismerőseidet (anyukádat? barátaidat?), hogy ők kihez járnak.

Azt is fontos lenne tudni, hogy szűz vagy-e. Ha nem (márpedig, ha tabletta kell, gondolom nem, csak akkor nem értem, miért nem voltál eddig nőgyógyásznál), akkor kenetet is fog venni rákszűréshez, persze mondd, hogy mit szeretnél, fel fogja írni, a tabletta ára nagyon változó, szerintem 4000-5000 Ft a minimum (3 havi tabletta van egy csomagban).

2018. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magán fizetős, az sztk-s ingyenes. Te választasz. Ha kell, kérsz időpontot. Odamész, majd mondod, hogy fogamzásgátlót szeretnél. Jó esetben a doki elküld vérvételre. Rossz esetben mindenféle vizsgálat nélkül felír egyet. Ha már szexelsz, csináltass rákszűrést is, onnantól kezdve évente ajánlott.
2018. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom eleg fiatal vagy, en is kb. 15-16 evesen kezdtem szedni fogamzasgatlot. Anyamat nem terveztem beavatni (szornyu egy no, ne menjunk bele), szoval sztk-hoz mentem, neten biztos minden infot megtalalsz. Normalis helyeken eloszor rakszures (kenetet vesznek, nem para, alig erzed, ha lazitasz) es elkuldenek vervetelre. A vervetel azert fontos, mert a fogamzasgatlo trombozisveszellyel jar, igy veralvadast vizsgalnak. Amint megjon mindket eredmeny (erdemes telefonon erdeklodni, hogy ne kelljen feleslegesen bemenni), felirjak neked a megfelelo gyogyszert. Az enyem peldaul 6-7 ezer korul mozog.
2018. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy erzed, altalaban olyan 8000-15000 ft korul mozog egy vizsgalat. Olcsobb nem igen van, de dragabbrol hallottam mar. Erdemes erdeklodni baratnoktol, ismerosoktol, anya/keresztanya/nagyneni
2018. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!