Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló felírása előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló felírása előtt a nőgyógyász vehet vért, vagy elküld a kórházba?

Figyelt kérdés
Sürgős esetben (egészségügyi okok miatt szedném a gyógyszert) vehet vért a nőgyógyász is? Mennyi idő alatt lesz meg az eredmény?
2016. okt. 8. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Leirnad bovebben a helyzetedet? Nem teljesen ertem. Mi az, hogy hirtelen surgos helyzet, ami fogamzasgatlo szedeset kivanja? Altalaban, ha hirtelen szedned kell, akkor amelyik orvos ezt megallapitja (mar vizsgalatok alapjan gondolom), az mar irja is fel neked, hiszen tudja, hogy surgosen kell. Hacsak te gondolod, hogy surgosen kell, akkor elmesz nogyogyaszhoz, o beutal vervetelre (jobb esetben), es egyeb vizsgalatokra, es majd az eredmenyeket elemezve mondja meg, hogy szedheted-e egyaltalan. O vert nem fog toled venni, mert mit csinaljon vele a rendelojeben? O is csak at tudna max. vinni a laborba, de ilyet meg nem fog csinalni.
2016. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen beutalót ad laborba, ha egészségügyi okokból fogod szedni, akkor is. Az eredmény pedig attól függ, mit néznek majd. Ha csak olyan sima dolgokat, amiket a háziorvos is szokott (májfunkciók, koleszterin, vércukor), az nekem mindig megvan más napra. Ha vizsgálnak trombózishajlamra is, akkor az több idő viszont (nekem egy bonyolultabb volt, igaz azt hematológus csináltatta, hát volt olyan része, aminek 6 hetet kellett várni az eredményére).
2016. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vért laborban vesznek.

Azért felkeltetted a kíváncsiságomat, hogy mi az az eü ok, amit csak a fogamzásgátló tabletta "gyógyít".

2016. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vehet a nővér ha van neki ilyen opció, nekem vettek helyben magánrendelésen de az más összeg is volt, az eredmény 3nap múlva volt meg, de sima tb-s doki elküldött a laborba, másnap elmentem reggel vizelettel és utána lévő napon megvolt az eredmény, délután vihettem is vissza hozzá.

A sürgős ok micsoda? Vérzésgond vagy pattanások? Csak mert a fogamzásgátlónak nincs olyan hatása ami azonnali vagy megoldana sürgős gondot, a vérzésre amúgy se hat jól az első hónapban, nem csillapítja, azt nem ez a gyógyszer teszi meg, hanem másik amihez nem kell ilyen vizsgálat.

2016. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!