Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szervezettol fuggetlenul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szervezettol fuggetlenul 100%osan igaz hogy maximum 4-5 ora alatt felszivodik a gyogyszer?

Figyelt kérdés
Reggel volt egy kisebb egyszeri hig szekletem/hasmenesem (8:15) a gyogyszert pedig hajnali fel 1kor vettem be (0:20-0:30 korul). Megbizhatok ebben a 4 oraban amit mondanak? Utolso tablettamentes heten tartok, a gyogyszert abba szeretnem hagyni mas ok miatt, tehat ha szexelnenk a parommal gumit is hasznalnank, de 6napja voltunk egyutt gumi nelkul es attol tartok h ha nem mindenkire igaz ez a 4 ora es kiment belolem a gyogyszer akkor a 6 nappal ezelotti aktusbol nem ved-e.

2018. jún. 5. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A spermiumok nem élnek 6 napig,max csak nagyon extrém esetben.

De ennyi idő alatt bőven felszívódott a tabletta.

2018. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehat akkor azt mondod h mindenkeppen felszivodott a tabletta es a 6 nappal ezelotti aktustol akkor se kene tartanom ha nem szivosott volna fel a tabletta? :) bocsi kicsit tul aggodom de inkabb ez a veglet mint a masik 🤔
2018. jún. 5. 08:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem irni hogy 6nappal ezelott amikor egyutt voltunk akkor se ment el bennem. Szoval renelem igy aztan plane nem kene aggodjak, nyugtassatok meg :D
2018. jún. 5. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell aggódnod. A 6 napja történt együttléthez a mai tablettádnak semmi köze. Azt nem tudom, hogy az a hasmenés befolyásolja-e, jobb, ha ma gumit használtok.
2018. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is ment el benned,akkor meg pláne nincs mitől tartanod.:)
2018. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem szívódna fel, akkor nagyon nagy baj lenne veled, igen súlyos egészségügyi problémára utalna.

Tehát igen, ennyi idő alatt felszívódik. És az együttlétet nem kell megszakítani, nyugodtan beléd élvezhet a barátod, mert a fogamzásgátló azért van.

6 nappal ezelőtti együttlétre pedig ha ma netán gond is lett volna, akkor az nem lenne hatással.

Szóval nincs mitől tartanod.

2018. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!