Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már valakivel ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Évek óta szedek fogamzásgátlót.

Most még volt 3 szem és megjött és lassan egy hete meg is van.Elöző alkalommal meg 3 nappal előbb jött meg de szokásos mennyiség.Most viszont 7 napja nagyobb mennyiség(gyógyszerhez képest-amúgy eddig mindig 3 napig volt meg és kevés)


2018. máj. 31. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt ilyen, főleg mert pasi vagyok, de a barátnőmnek se, aki szintén 2 éve szed fogamzásgátlót.

Viszont találtam egy ilyet:


[link]


Ezek alapján nem feltétlenül jelent ez rosszat. De attól még azért menj el orvoshoz! Lehet hogy gyógyszer váltás lesz.

2018. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.Dokival már beszéltem,szünetet kell majd tartanom mert 6 éve szedem és szerinte besokalt a szervezetem.De gondoltam megkérdezem hátha más is volt így.

Az én tablettám nem azt tartalmazza mint a linkelt kérdésben.Stressz:amiatt nelem max kevesebb szokott lenni de ilyet még sosem okozott pedig már volt nagyon durván stresszes időszakom.

2018. máj. 31. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha a hormonok bevitele közben is tart a vérzés. Egyszeri alkalommal még nem gond, de ha jól értem, neked elég gyakran van köztes vérzésed. Szedd végig az aktuális levelet, és a saját érdekedben inkább a szünet után már ne kezdj bele újba.
2018. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!