Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakivel fordult elő ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel fordult elő ilyen vagy tudja mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 éve szedek symicia fogamzásgátló tablettát és ebben a hónapban még 4 gyógyszer maradt a szünetig de a mai nap folyamán egy ujjnyi barnás hüvelyváladékot láttam meg az alsóneműn. Mai nap már nem tudtam eljutni a nőgyógyászati és holnap már nem rendel így maradt a hétfő. A tablettákat miben nap pontosan vettem be nem volt se hasmenés se hányás hónapok óta. A barátommal azon kívül hogy szedtem a gyógyszert óvszerrel is védekeztunk csak a biztonság végett. Néhány alkalommal volt hogy nem használtunk óvszert de a fogamzásgátlót természetesen szedtem pontosan de nem élvezett belém. Mi lehet ez?
2018. máj. 24. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Köztes vérzés. Néha előfordul, normális. Szedd úgy a gyógyszert, mintha nem történt volna semmi. Ennyire azért nem kell betojni. De ha már gumit is használtok, teljesen feleslegesen mérgezed magadat még ezzel is. Mindkét módszer megfelelően véd önmagában is.
2018. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most amúgy pont az az időszak van hogy szakdolgozat/ zarovizsga és erre így gondolom a stressz is rasegitett.
2018. máj. 24. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Nekem a 3 év fogamzásgátló szedés alatt kétszer volt köztes vérzésem 1-1 napra. Azt mondta a nőgyógyász, hogy ez önmagában nem gond. Szóval szerintem neked sem kell aggódnod.
2018. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!