Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány napot kell várni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy motoros lány kérdése:

Hány napot kell várni, hogy biztosan hasson a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Most vettem be a harmadik szemet, és olvastam ,hogy egy hét, egy hónap meg ilyesmi. Most akkor melyik? :\

Tudna valaki segíteni?

17 / L


2018. máj. 28. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi ésszel miért próbálsz szexelni?

Nehéz lenne megkérdezni a nőgyógyászt?

2018. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 napot mondott, de ez gyogyszer fuggo szerintem. Viszobt egy hetnel biztos tobb. Miért nem csinaljatok addig gumival ha ennyire akarod?
2018. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Ha a mensid első napján kezdted el szedni akkor elvileg 1 hét után véd. Ha mondjuk a 4-5. nap körül, (mert ezt is szokták ajánlani, akkor 1 hónap után, legalábbis betegtájékoztatón általában ez áll.

De a biztonság kedvéért kivárnám az 1 hónapot, ahogy akkor is tettem amikor elkezdtem szedni.

2018. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom,hogy várd meg az első levél beszedését.
2018. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hihetsz annak, amit a tájékoztató ír. A legtöbb fogamzásgátló az első szemtől véd, ha a menstruáció első napján kezded el. De a dokik azt szokták javasolni, hogy az első levél alatt a pár alkalmazzon kiegészítő védekezést.
2018. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pl végigpecsételtem az első hónapot, emiatt nem volt sok kedvünk hozzá, de én két hetet tutira vártam volna így is! (1hetet írt az én bogyóm, ha első napon szedtem be, ha nem..akkor egész hónap kiegészítő)

Jobb félni, mint megijedni

2018. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dobozban mit írt a papír, Szimszonos lány?
2018. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Igen a mensim első napjától kezdtem el szedni.

Jangee a neve a gyógyszernek.

És a nőgyógyászomnál amikor voltam , akkor azt mondta el ,hogy hogyan kell szedni nem azt,hogy mennyi idő után véd.

Megvárom az 1 hónapot nem fogok bele halni :D

És nem Simsonom van, bár láttam olyat is amit szépen felerősítettek na mindegy . :D Yamaha (250ccm)

2018. máj. 29. 06:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetet mondott az orvos,szerintem ennyi is elég lehet. De azt javaslom,hogy inkább menj be hozzá és kérdezd meg a véleményét.
2018. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Véd az első szemtől. Ne küldjétek már vissza a dokihoz ilyen baromság miatt. Tud olvasni. Valószínűleg értelmezni is. :D
2018. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!