Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért mondjátok, hogy gumiban nem éreztek semmit?

Figyelt kérdés

Oké, tény, hogy sokkal jobb gumi nélkül (a barátom szerint is), de az, hogy gumiban nem érezni semmit?! Mi még nem is ultra thin-t használunk, hanem a sima Durex classic-ot és fantasztikus a szex... Neki is és nekem is. Pedig ő világ életében ódzkodott a gumitól, de miután először megtörtént, meglepődött, hogy ebben ugyanúgy tudja élvezni és ugyanúgy érez engem.


Most ez "nunifüggő" is? :D Ki milyen tág?

Nektek milyen élményeitek vannak gumival?


2018. máj. 17. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván kis különbségek vannak abból adódóan is, hogy ki milyen szűk vagy tág, de ebben szerintem minimális a különbség, ritka a mindegyik véglet. Ez szerintem inkább a pasik érzékenységétől függ.

Én pl semmit nem éreztem a gumiba, bár én csak a normált próbáltam, de tényleg semmi, csak azért maradtam állva, mert fejben tudtam hogy oké most szexelek, mindig orállal volt befejezve nekem. Az elsőnél elég csalódott is voltam, hogy ennyi? Azt gondoltam nem nagy szám ez a szex. Gumiban való szexnél nekem még az is jobb érzés ha magamnak kiverem.


Nem tehetek róla, meg nyilván nem is buzdítok senkit emiatt tabira meg ilyesmi, csak az zavaró mikor ráfogják arra, hogy kényes vagyok. Nekem is egyszerűbb lenne, ha élvezném gumiba is.

2018. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Érzünk gumiban valamit de a tudat hogy egy gumizacskót dugok nem a puncit,eléggé csökkenti az élvezeti értéket.
2018. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem arról van szó, hogy semmit nem érezni, hanem arról, hogy nem olyan intenzíven.
2018. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Én jóval kevesebbet érzek még ultra vékonnyal is. Pedig szűk a puncija. Ráadásul úgy hogy évekig beleélvezhettem, utána meg visszatérni gumira kész katasztrófa.

Nem is kivánom a szexet azóta annyira...

2018. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Nuni és kukifüggő a dolog.

Ha a hüvely szűk, feszes és jól ráfeszül a srác farkára az gunival és nélküle is növeli az élményt.

A srác farka ha elég nagy és a gumi ráfeszül, nem lötyög csúszkál, akkor megint egyel közelebb vagyunk az élvezetes szexhez. A baj ott kezdődik, ha valaki nem elég nagy és a gumi mocorog a farkán nem feszül rá, a fityma képes a gumiban visszacsúszni a helyére és igazgatni kell, stb. Ha a lány tág az meg megint nem tesz jót.

Volt egy exem. Tág volt és én sem vagyok nagy. Gumiban egyszer nem tudtam kielégíteni mert nem tudtam olyan kemény maradni, az ingerek hiányában, hogy ő is elélvezzen. Gumi nélkül a helyzet változott. Neki is nekem is.

Szóval az egyen 16/5-ös farokra gyártott átlag Durex, meg LifeStyles OK, ha a csaj puncija is szűk. De aki kisebb méretekkel rendelkezik annak szűkített gumira van szüksége, amit valami oknál fogva nem tartanak boltok. Aztán ott a gátlás is, hogy levenni egy olyan gumit ami kisebb méretre van kitalálva, ciki lehet, mert ezzel kiteszed magadra a plecsnit a pénztárnál, hogy "kicsi a pötschöm". És az sem kellemes, hiába nem számít.


Szóval, nem annyira egyszerű a helyzet gumiban. Nem veszi el a teljes éményt, de mondjuk a 80%-át igen.

2018. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Nekem régebben szét szokott szakadni a farkamon a gumi.Aztán a Tescóban találtam xxl-es méretet.De gumi nélkül akkor is sokkal jobb a szex.Érzésre és agyban is.
2018. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Azért valjuk be hogy a nők sokkal jobban élvezik a szexet gumiban mint a gérfiak.Természetesen nem az ő hibájuk. Hisz a gumi együtt mozog a pénisszel miköznem a hüvelyben csúszkálva ingerli a belső falat

A pasiknál a csúszkálás sokkal korlátozottabb agumiban főleg hamég a méret választás sem jó,vagy vastag. Én 1x próbáltam életembensoha többet.Megoldottam.másként és működik.

2018. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!