Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki, aki van/volt hasonlóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki van/volt hasonlóan ebben a helyzetben, mondjátok meg hogy nektek utána hogy alakultak a dolgok? Terhesek lettetek vagy megjött?

Figyelt kérdés

felelőtlenek voltunk tudom!


Megszakítással voltunk együtt a barátommal. Egy netes kalkulator szerint pont akkor volt peteérésem. Ezt már utólag néztem meg. Időben kivette, mert még rá is húzott 1-2x amikor kivette és úgy ment el!


normális válaszokat, ha lehet. köszönöm.


19/l - 23/f



2018. márc. 10. 19:44
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
47%

Mi hónapokig használtuk a megszakításos módszert, és egyszer se lettem terhes, akkor se, mikor peteérésem volt.

Most én nem mondom, hogy te se leszel terhes, csak mondom, hogy nekem ebből sosem volt problémám. Ha ennyire félsz a terhességtől, akkor legközelebb olyan védekezési módszert használjatok, amiben meg is bíztok, mert annak semmi értelme, hogy minden hónapban azon izgulsz, megjön-e vagy nem.

2018. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Mi is pont peteéréskor voltunk így együtt legutóbb :) Igaz előtte évekig előfordult ez, és sosem volt baj.

Ha véletlen most összejött akkor írok még, se szerintem nem kell félned.

Viszont ha nagyon nem akarsz még babát, akkor legközelebb figyeljetek, egyrészt azért ez nem 100%-os védelem, másrészt pedig belebolondulsz a stresszbe.

2018. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A húgom így lett terhes 2 éve. Lutri az egész.


Egy nagynéni

2018. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy ilyen aktusból lett a lányom. Igaz, mi gondolkodtunk már a babaprojecten egy ideje, de nem mertünk belevágni. Hát a természet elrendezte.
2018. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Mi naptár módszert használtunk... fenese gondolta, h hamarabb lesz peteérésem. Bár nem volt gond,h összejött a baba csak hát nem volt tervezett ennyi.

De egy darabig tuti nem szórakozunk ilyennel, szigorúan gumi vagy fogamzásgátló. mondtam is a férjemnek.

Ne játszatok, mert ha nem akartok gyereket és be sikerül rányomja az életedre a bélyeget ha megtartjátok ha nem. Komoly háttér kell egy babához. De remélem minden ugy alakul,ahogy Ti szeretnétek. Kérlek majd irdd meg, hogy mi lett. Kitartást!

37hkm

2018. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 momoka 2002 ***** válasza:
73%
Az en lanyom is igy fogant 15 evvel ezelott. En voltam 17 es nem bantam meg hogy megszuletett. Persze mostani fejjel mindent mashogy csinalnak. Nagyobb hangsulyt fektetnek a vedekezesre es kesobb vallalnek gyereket.
2018. márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt családom lett, 3 vagy 4-ből kb 1 nő mondta csak kifejezetten, hogy jó lenne ha óvszert húznék, úgyhogy mert utálom, az nélkül szexeltem fiatalon a legtöbbet.


Párommal most két gyerekünk van és most sem csúsznak be random a terhességek.


A nemi betegségek ellen pedig nagy trükk, hogy szó szerinti egyéjszakásokba vagy első randis szexekbe nem szabad bele menni. + Nem is száz partnerem volt akkoriban sem.

2018. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A párommal 8 hónapja igy védekezünk, és nem lettem terhes, sőt volt olyan eset is amikor menstruáltam együtt voltunk és belém élvezett, akkor sem lettem terhes, szóval max az előváladéktól lehetnél terhes , de hidd el nekem ennek az esélye nagyon alacsony, és attólis függ mennyire szokott előváladékos lenni a pasid, az én pasim nagyon az , szemmel láthatóan de még nem lettem terhes sosem..
2018. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végűl nem lett semmi baj, megjött:)
2018. márc. 16. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!