Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hová fordulhat egy férfi ha ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová fordulhat egy férfi ha ő akar fogamzásgátlót szedni? Mármint férfiaknak valót.

Figyelt kérdés
Abban az esetben ha a nő egészségügyi gondok miatt nem szedhet meg a gumi sem jön be akkor ,milyen orvosnál lehet ezt kezdeni?Vagy egyáltalán Magyarországon létezik ilyen?
2008. okt. 29. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Férfiaknak nincs fogamzásgátló tudtommal, ugyanis mint a nevében is benne van fogamzás egy nőnél fordulhat elő, igy gátolni a fogamzást is csak ott lehet. Neked maximum csak a spermáidat lehetne valahogy korlátozni, de nem hiszem hogy az a későbbiekre nézve jó ötlet lenne. Szerintem annyi féle fogamzásgátló létezik nőknek hogy nem hiszem hogy nincs olyan ami a párodnak ne felene meg.
2008. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Van férfi fogamzásgátló....marihuánából csinálják, és rövidtávon impotenciát okoz..NEM AJÁNLOTT
2008. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
nah hát ennyi erővel elég ha beheroinozik! ilyen idiótákat!
2008. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi de én komolyan kérdezem.Nem érdekel sem a fű sem a többi agybizgentyűző álomkép.
2008. okt. 29. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Létezik több férfi "fogamzásgátló" injekció és gyógyszer, ami teljesen visszafordítható, viszont ezek még mind a tesztfázisok utolsó köreit róják le. Vannak egyébként hüvelytabletták, spirálok és egyéb más női megoldások, amiket kipróbálhattok, de mindegyik le van maradva több százalékkal a gumi illetve a tabletta hatékonysága mögött. Attól tartok kénytelen lesztek megbarátkozni a gumi gondolatával, vagy újragondolni a tablettát. Sok tévhit és kitalált rémhír kering a tablettáról, rengeteg nem igaz belőlük, úgyhogy hacsak az orvos azt nem mondja, hogy nem szedheti a nő a tablettát, nem kell elvetni a lehetőségét.
2008. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
H oldják meg ha egésszégügyi problémáról van szó?Össze-vissza írtok és nem is a kérdésre válaszoltok.Leírta érthetően h "a nő egészségügyi gondok miatt nem szedhet meg a gumi sem jön be",ezen mit nem lehet érteni?Lehet h tényleg nem működik úgy meg mi értelme van?:@ Szerintem menj el urológushoz és kérdezd meg ott a dokit,biztos tud segíteni,más megoldást nem tudok.:S
2008. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Husibogár, csend.

"úristenúristen, a barátnőm anyjának a kutyájának a szobatársa hízott a tabitól, énnemakaroktabitszedni !44négynégynégy"

Ez valakinek egy egészségügyi probléma, valójában nem az.


"Azt hallottam a fodrászomnál, hogy a tablettától agyrákot lehet kapni"

Ez valakinek egy egészségügyi probléma, valójában nem az.


Egészségügyi probléma akkor lett volna biztosan, ha a kérdező azt írta volna, hogy "az orvos megmondta a barátnőmnek, hogy az ő szervezetére nagyobb kockázati hatások érvényesülnek a fogamzásgátló tabletta szedésekor".


Namármost. Ha az orvos mondja azt, hogy á-á, nincs tabi, akkor felajánl a nőnek egy alternatív fogamzásgátlási módszert, ergo, a kérdezőnk nem jön fel a gyakorikerdesek.hu-ra és nem teszi fel a kérdést, hiszen a doktor bácsi megmondta a frankót.


Na erről ennyit. Gondolkozz el egy kicsit az ilyesmin mielőtt elkezdesz lepontozgatni.

2008. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ergo.A barátnőm nem egy hisztis maca.Egy komplett zárójelentést meg már mégsem mellékelek ide.Kérdezni meg szerintem szabad mert nem csak orvosok véleményére vagyok kíváncsi és elképzelhető ,hogy egy hétköznapi ember jobb tanáccsal tud nekem szolgálni mint egy doktornő.
2008. okt. 29. 22:43
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg fogamzásgátlási módszer van a nőknek. Ha a gumi és a tabletta kilőve ott van még a hüvelytabletta, hüvelykúp, krém, hüvelygyűrű, spirál (abban az esetben ha már szűlt).. És még sok egyéb módszer!
2008. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
próbáljátok ki a Nuvaringet, ez egy hüvelygyürü, nem olyan biztonságos, mint a tabletta, de jobb mint az ovszer. emellett meg a hüvelytablettát is tudom ajánlani, aktus előtt kell felhelyezni és recept nélkül kapható.
2008. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!