Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapra mi lenne a legmegf...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapra mi lenne a legmegfelelőbb védekezés?

Figyelt kérdés
Nyáron jön egy hónapra meglátogatni a barátom, aki külföldön lakik és nagyon ritkán tudunk csak találkozni. Most egy hónapig itt lesz és magunkat ismerve szexből nem lesz hiány. Viszont, mivel nagyon ritkán látjuk egymást nem szedek gyógyszert és egy hónapra nem is szeretnék elkezdeni. Mit javasolnátok helyette... ami nem a gumi?
2018. ápr. 22. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Spirál !
2018. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Szajbaelvezes lenyelessel.
2018. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.Nincs a gumihoz és a hormonális fogamzásgátlókhoz hasonlóan hatékony védekezési mód.

Ha lenne,akkor senki sem mérgezné magát hormonokkal és nem vacakolna a gumival.

2018. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Kalmopirin! Jó erősen a térdeid közé kell szorítani, vigyázzva, hogy ki ne essen!
2018. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Óvszert. Ilyen rövid időre sem anyagilag, sem egészségügyileg nem éri meg más módszert választani. Az összes olyan, ami megbízható (tabletta, hüvelygyűrű, spirál, pesszárium) nem egy hónapra való.
2018. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tamas85hmvhely ***** válasza:

Pharmatex termékek. Hüvelytabletta, hüvelykúp, hüvelykapszula. Gyógyszertárban vény nélkül kapható! 10 perc után hatásosak és hatásuk 3 órán keresztül tart. (Persze egy aktusra érvényes. Több aktus esetén újabb kezelés szükséges.)

Nincs hormontartalma! Rendkívül egyszerű a használata és a fogamzásgátló hatáson kívül a hüvelyi fertőzések ellen is jó, csökkenti azok kialakulásának lehetőségét.

A Pharmatex hüvelytabletta 12 tablettát tartalmaz és kb. három hete 2900 forintért vettem a gyógyszertárban. Mi ezt használjuk és teljesen bevált. Nem a legolcsóbb ha sokat szeretsz az ágyban lenni, de hormonmentes és nincs mellékhatása. Remélem segítettem a válaszommal.

2018. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Azért azt se felejtsük el, hogy nem túl megbízható. Én fiataloknak tuti nem javasolnám a Pharmatex termékeket, elég sokan esnek mellette teherbe. Kiegészítő védekezésnek oké, de önmagában...
2018. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tamas85hmvhely ***** válasza:
Kedves hetes! Ha megfelelően van használva és tényleg ki van bírva az a bizonyos 10 perc, akkor megfelelő. (Szerintem!) De a hormonális fogamzásgátlóknál pedig napi rendszeresség szükséges. Az óvszer is egy nagyon jó dolog... De ugye nem az utolsó pár percben kell felhelyezni... :-) Mert erről is hallottam nagyon sok mesét. Belekezdenek natúran és a végén folytatják óvszerrel. Addig meg a szerencsére bízzák magukat...
2018. ápr. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pharmatex úgy, hogy kívül fejezi be? Vajon mennyire biztonságos?
2018. ápr. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!