Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennek mennyi a valószínűsége?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mennyi a valószínűsége?

Figyelt kérdés

Márc 14. És 16-an voltam egyutt a baratommal de vedekeztunk durex extra safe-fel es mindezalatt menstrualtam. Igy lehetseges a teherbe eses? Tegnaoelott kellett volna megjonnie. A mell fajasomat mar csak a jobb oldaliban erzem de nagyon kicsit. Mikor fog megjonni? Egy kicsit felek mert az aktusok utan 2 hetre volt veres barnas sargas folyasom de olyan nyak mint amikor ovulalok.. Es marcius honaoban szedtem sokaig antibiotikumot is.. Szerintetek?

18L



2018. ápr. 16. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha márciusban megjött úgy ahogy szokott és szinben is okés volt akkor nincs mitől tartanod.


ha viszont 1 max két napig tartott és a szine halvány volt akkor megeshet.


Viszont jó ha tudod: Ha óvszerrel töcsköltetek akkor nincs az a jóisten hogy terhes legyél. Kivéve ha az óvszer elszakadt. Viszont azt észrevettétek volna, mert óvszeren kis lyuk nem lehet. ha keletkezik rajta akkor szanaszét szakad.


Szóval dont panic.

Hidd el én már 4x kaptam szivrohamot barátnőm miatt az ilyen hülye jelzések miatt hogy egyik hónapban az átlagnál többször kiment pisilni, máskor nem nem úgy volt érzékeny a melle ahogy szokott máskor rosszullét stb...


Szóval szokj hozzá, hogy érni fognak még meglepetések.

2018. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Istenem. Használtatok gumit. Egy szóval nem írod, hogy bármi történt volna vele, tehát elég nagy az esély, hogy védett. Ráadásul menstruáltál is, olyankor a teherbeesés esélye is alacsonyabb. Az antibiotikum hatással van a ciklusra. De 2 nap késés teljesen normális, nem gép vagy.
2018. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azért késik, mert ezen stresszelsz. Csinálj egy tesztet! Negatív, megnyugszol, és másnapra meg is jön.
2018. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Az antibiotikum a fogamzásgátló tablettára van hatással, az óvszerre NINCS...
2018. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg mondig nem jott meg mert a jobb oldali cicim ive meg faj de utana meg fog ugye? A masikat mar nem erzem
2018. ápr. 19. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!