Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A drogériás gumióvszer mértek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A drogériás gumióvszer mértek hogy vannak?

Figyelt kérdés

A párommal az elsőre készülünk... mindketten szűzek vagyunk. Azt szeretnénk ha mindenképp jó lenne minden. Az óvszer méretek miatt egy picit aggódunk. Hallottunk hogy van 52mm, 54mm... bután ugyan de nem tudjuk melyikek, mi merre, hány méter.

Tudjuk hogy a Durex 56mm, ez és az előbb említettek hány cmre jó hosszban?

Ettől függetlenül van vastagsági különbség a feel thin (vékonyabb) és az extra safe (vastagabb) közt? Melyiket ajánljátok?

18L



2018. ápr. 16. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek általában 200mm hosszúak. Szóval jól lesznek a 16 centire. Az 52 54 56mm meg átmérőt jelent.
2018. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten szüzek vagytok, akkor az óvszer mérete lesz ott a legkisebb gond! :) Nagy durranásra azért ne számíts, de hajrá!
2018. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha a párod mérete nem extrém kicsi vagy nagy (úgy értem 10 alatt vagy 20 fölött), akkor tulajdonképpen mindegy melyiket választjátok. Ezek nagyon vékony, nyúlékony gumiból vannak, tehát igazodnak a mérethez. Lehet, hogy valamelyik kényelmesebb és van ami kevésbé, de ezt úgyis csak tapasztalni tudjátok. Probléma nem lesz belőle, válasszátok a legszimpatikusabbat. Elsőre mondjuk egyszerűt ajánlanék, semmi bordázott/csíkozott/ízesítettet. És jó, ha vesztek mellé síkosítót is, mindkettőtöknek élvezetesebb lesz tőle (a drogériákban kaphatók általában használhatók gumival,de azért érdemes elolvasni).
2018. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vettem már pár doboz óvszert, de sose vettem méret alapján, most megnéztem 53+/-1mm az átmérője de ezt is csak hosszas keresés után leltem meg a doboz alján baromi apró betűkkel.

Én a masculant ajánlom az anatomic type4-et (zöld doboz piros szívvel 10db) ennek anatómiailag igazodó a formája, még orgazmus után sem csúszott le magától, és illatosított nem az a büdös gumiszagú valami.

Az extra safe vastag gumik inkább anális behatoláshoz ajánlottak, az ultravékonyak nem rosszak de egy kezdő srác jobb eséllyel tudja tovább tartani egy normál vastagságú gumival az orgazmust.

Amikben meg enyhe érzéstelenítő van, hogy tovább bírja az ember (pl long night) azokban vagy belankad az ember kellő stimuláció hiányában, vagy semmivel nem tart tovább mint a normálban, ha kellően fel van spanolva (a jó orgazmus nagyrészt agyban dől el szerintem).

Hosszban meg mindegyik jó lesz hacsak nem egy anakondával van dolgod.

Szóval a méretek miatt ne aggódj kellően rugalmasak, kellően hosszúak, fajtára meg tökéletes a normál, az első pár alkalom jó eséllyel úgyis kicsit ügyetlenkedés lesz, de egy idő után ráéreztek majd egymásra. :)

2018. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!