Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk a barátommal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekeztünk a barátommal. Lehetek terhes 13 évesen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
te.kis ribanc.mit nyomulsz a melled méretével??bameg 15 év múlva azzal fogsz lassózni...bmeg nehogy már neked álljon feljebb a tanítás!!Megfejellek mint vakond a robikapát..... te tíz év mulva találkozzunk vhol 10 pénz másfél órára na?? amugy nagyid örűlhet lessz unokája..am mi köze van a szüleid halálának a terhességedhez..vhogy nembirom felfogni..
2010. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
mert agybeteg vagy és kész. amugy meg mostmár lelehet állni és elhúzni innen. mondtam már hogy megjött úgyhogy viszlát mindkeinek
2010. jún. 12. 21:38
 53/63 anonim válasza:
0%

Á ilyen taplókat...bameg mi köze lehet...ki tanítsa te eltudsz képzelni egy nagymamát ahogy felvilágosít?Szóval sok köze van ahhoz nekem is van egy barátnőm aki ugyan ilyen sorson van..éppen ezért nem ribancozok mint a többi tapló...de nem az akkor minek itt okoskodni?szóval mindenki hanyagolhatja ezt a témát

Oké?

2010. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
köszönöm rendes vagy
2010. jún. 13. 19:18
 55/63 anonim válasza:
Nincs mit ;)
2010. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim válasza:
46%

hamár ittjárunk.

én 14(2nap múlva 15) vagyok...nem kéne szidni szerintem ha ő meg akarta tenni hát megtette,az már az ő dolga hogy hogyan tette.Én sem vagyok már szűz (oké,én védekeztem),de ettől még nem hiszem h k*rvának és efféléknek lehetne elmondani...

ez a kinézet dolog viszont felhúzott...attol h "nagy" a melled meg magas vagy még nem leszel érettebb.Szerintem főként a gondolkodásmódodon múlik.Kb nekemis ugyanezek a méreteim,szoktak idősebbnek nézni,de nem vágok fel vele.Gyerek vagyok akár tetszik,akár nem.És ezen a mellméreted rohadtul nem fog változtatni.

És egyetértek:vegyél egy terhességi tesztet mert még semmi sem biztos.Van ismerősöm aki ugyanigy volt... kicsit teltebb testalkata miatt,senki sem vette észre hogy terhes,csak mikor már furcsán fájt a hasa és a szülészetre kellett vinni.A terhesség alatt végig volt egyfajta vérzése mintha menstruált volna.Tehát ajánlom,hogy legközelebb védekezz...a te érdekedben.

2010. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim válasza:
54%

13 évesen mi a f***ért kell még ba**ni ? xD

bocs így tudtam magam pontosan kifejezni...

13 évesen még a Hannah Montanas parfümöket kellene szagolgatnod nem a gec**t már bocs de felháborító...

VÉDEKEZZ

2010. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:
Kussoják már. Nem látod a dátumot seggarc?
2010. júl. 10. 20:36
 59/63 anonim ***** válasza:
Büdös k*rva vagy már bocsi éreett vagy ? xD ne röhögtess már tudod mennyire idegesítő amikor sok iylen kis r*banc osztja az észt? omg... 16vagyok és nem szexeltem naés? temeg majd 20évesen röhögsz magadon hogy mekkora nyomorék voltál mégaztmondja érett xDDDD az biztos hogy agyonvernélek legszivesebben...
2010. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
és ez a seggarcoszás tükrözi az énedet... ;) látszik h érett vagy (Y)
2010. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!