Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk a barátommal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekeztünk a barátommal. Lehetek terhes 13 évesen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
55%
Ne foglalkozz az idiótákkal akik beszólogatnak. Viszont szeretnék kérdezni valamit privátba, tudnál írni nekem üzit? Én akartam neked, de sajnos nem tudtam. Várom a leveled!
2010. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
utolsó előtti! te aztán k/rva okos vagy. nem hallotál még olyanról hogy hozzá érnek egymáshoz a párok szex közben??-.-
2010. jún. 11. 17:45
 33/63 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sajnálatos, ami a szüleiddel történt, de ez nem lehet kifogás arra, hogy egy felelőtlen kis csíra vagy és még neked áll feljebb a kioktatás.

legalább látnád be, hogy ostoba voltál és igenis, lelkileg totálisan éretlen vagy a szexuális életre. akkor a válaszolók is másképp állnának a dologhoz és segítőkészebbek lennének. érett ember, ha dugni készül, akkor felelősségteljesen gondolkozik és számol a következményekkel. adott esetben egy terhességgel, nemi betegségekkel és VÉDEKEZIK ellenük. szerinted ez lennél te?

a dr. House-ban volt egy rész, amiben teherbe esett egy korodbeli kis p.csa. tudod, mit mondott neki House, mikor a kislány felébredt az abortusz után? "szóval a sztori az, hogy egy 12 éves, aki azt hitte, csak mert vér folyik már a vaginájából, bármit megtehet"

2010. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez bizony így van... egyébként meg aki nem bírja a kritikát, az ne kérdezzen ilyet, hanem inkább lapozzon fel egy biológia könyvet, vagy ha az nem megy, akkor az internet és google csodákra képes. Esetleg ajnálanám még az iskola védőnőjét, aki nem lesz ilyen "bunkó" mint mi... -.-"
2010. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
86%

Te, bazzdmeg, már ne is haragudj, de ha olyan érett vagy, amit kétlek, főleg a válaszaid alapján, akkor hogy nem jutott eszedbe, hogy védekezzetek, ill. mért nem tudsz semmit a humánbiológiáról? Manapság nem tartanak felvilágosító órákat? Vagy az alatt keféltél?

Szánalmas vagy, attól hogy nagy tőgyed van meg magas (?) vagy, még nem leszel érettebb, ezt mutatja a hülye gondolkodásod is, mert olyan nagyon sokra tartod magad, hogy ilyen olyan érett meg okos vagy. Nem a kinézettől függ az érettség.


Akárki akármit mond, szerintem akkor is gázos hogy a mai fiatalok 12-13 éves korukba már eszetlenül kefélnek, és fingjuk sincs a veszélyekről, vagy arról hogy mit is csinálnak. Csak dugnak.

2010. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
86%
A csávó hány éves mert ha 20 felett van akkor érezd magad kiröhögve.
2010. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
90%
attól, hogy fejlett vagy testileg, agyilag még elég zokni vagy, 13 évesen kúrogatsz felelőtlenül... ezért nem akarok gyereket, mert félek, hogy ilyen ribanc lesz, mint te!
2010. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
79%

Testileg lehet, hogy érett vagy, de lelkileg (vagy inkább agyilag9 biztosan nem, hisz nem védekeztél rendesen.

Egyébként a kérdésedre válaszolva természetesen lehetsz terhes. Ráadásul, mint írtad, 3 éve menstruálsz már, szóval a peteérésed is beindul már ennyi idő alatt. (Az első pár menzesznél még nem mindig van peteérés).

Szóval én a helyedben az aktus után két héttel vennék tesztet és reménykednék.

2010. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
84%
r*banc
2010. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim válasza:
25%
Most én itt senkit se értek nem értem a többi hülye embert h h lehet valakit úgy szidni h még nem is ismeritek???Jó lehet nem ezt volt a legokosabb dolog amit tett...de attol még nem ribanc most ha ö 13 évesen akarja akkor akkor teszi senki senki szólhat bele...és igen lehetsz...
2010. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!