Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk a barátommal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekeztünk a barátommal. Lehetek terhes 13 évesen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
ha látnál akkor nem ezt mondanád úgyhogy addig amig nem látsz addig ne nagyon magyarázz. 3 éve menstruálok és 95-ös mellmérettel a 175 cm-hez szerintem nagyon is érett vagyok és lelkileg és az vagyok egyáltalán nem bántam meg. és amint már mondtam egyáltalán nem biztos hogy terhes vagyok
2010. jún. 11. 17:29
 22/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan k u r v á r a érett lettél volna rá testileg-lelkileg, akkor gondot fordítottál volna a rendes védekezésre, te kis ostoba majom. mit pattogsz itt? mégis mit vársz, hogy majd megdicsérnek és pátyolgatnak, hogy nincs semmi baj? igen, rohadtul lehetsz terhes, gratulálok neked, a "pasidnak" meg azoknak, akik ilyen marha felelősségteljesnek neveltek...
2010. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem dicsekednék a 95-ös mellemmel, ugyanis a 95 az a mell alatti körméret, ha nem tudnád. vagyis egy dagadt, széles hátú amorf vagy:D
2010. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim válasza:
85%
Anyám!!! 13 évesen terhes!!! Gratulálok hozzá!!! Ez nem semmi te kis ribanc...Má boccs, de inkább olyan nem magyar, és az országunkban nem kívánatos szar színű kur*ának nézlek, azok vannak így. azok is fiatalon felbaszatják magukat...undorító!!!!! 15 vagyok, és még szűz! Igen, és büszke vagyok rá... ÉS NYUGODTAN PONTOZZATOK LE, NEM VAGYOK RASSZISTA, DE EZ A HELYZET!
2010. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha érett lennél nem gyakorikérdések.hu-n kérdezgetnél hülyeségeket(főleg nem ilyen abszurd dolgot),hanem elmennél szépen és felíratnál tablettát... Okos kislány.Cukrot neki. 5.válaszoló voltam ismét
2010. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
Te ne oktass ki senkit mert senki nem kért meg rá. Megmondanád hogy kinevel volna? 8 voltam amikor meghaltak a szüleim a 60 éves nagyanyám beteg mindenben segiteni kell neki akor mégis ki nevelt volna. Éa márt elmondtam egy párszor hogy nem biztos.... és védekeztünk csa az előváladéktól félek hogy esetleg rákerült valahogy vagy a kezünkről stb.
2010. jún. 11. 17:38
 27/63 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést úgy tetted,fel,hogy "Nem védekeztünk a barátommal",most meg már azt írod,hogy védekeztetek?Sántít a dolog kislány.
2010. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
nem vagyok se cigány se dagadt ahogy itt azt már elmondták. senki ne mondjon ilyen véleményeket addig amig nem ismer és csak a normális válaszokat várom a sok bunkó kiméljen meg és máshol osztogassa az észt.
2010. jún. 11. 17:41
 29/63 anonim ***** válasza:
85%
Persze,a kezéről a spermák rakétákat vettek a hátukra és úgy szálltak fel hipergyorsasággal beléd,nem?:D
2010. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim válasza:
100%
akkor is hülye voltál és kész! ennyi hülye r*bancot manapság... szééégyen!!!!! -.-"
2010. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!