Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elítèlitek azt, aki örökbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítèlitek azt, aki örökbe adja a gyermekèt?

Figyelt kérdés
Írtam már hasonló kèrdèst.Nincs egy hónapja,ès le kellett venni a spirált.Gyógyszert nem adtak.Pharmatex + megszakítással vèdekeztünk.A tesztem negatív lett,ès megjött a havim rendesen,ès mèg is gyanítom,hogy terhes maradtam.Kèt házasságom nem jött össze.Nagyobbik autista lány velem.Kicsi az apánál.A faluban így is.megvetnek.Mit tegyek?Legyek ongyilkos?Nincs kedvem az abortuszos megalázáshoz.Mindenkit elítèlnek.
2018. márc. 31. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Új környezet + vennék ovszer (nem drága.)

Patika, drogéria, supermarketbe mind van.

2018. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is el kellene gondolkozi a 2 házasság kudarcán,miért is nem jött össze!!!! Másrészt felelősségtudatosság:megszakítással vèdekeztünk? Az óvszert arrafelé még nem találták ki?
2018. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
az abortuszt jobban elítélem, mintha valaki örökbe adná a gyerekét, mert akkor legalább megadja neki az esélyt egy boldog életre+egy csomó pár vár örökbe adott babákra, akiknek sajnos nem lehet gyerekük.
2018. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Az örökbeadás még mindig felelősségteljesebb, ha tudod, hogy nem tudsz jó anyja lenni, mint az abortusz. Amúgy meg mi köze bárkinek is az életedhez? Az ilyet kell szemberöhögni, meg elküldeni a francba. Vidék...

A megszakítás amúgy nem védekezés. A Pharmatex inkább, bár pl az én páromnak kimarta a hüvelyét. Soha többet!

Óvszer, fogamzásgátló?

Ha meg megjött, mit izgulsz? Vegyél terhességi tesztet, aztán hagyd a hülyeséget....

2018. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhes maradtál? Tehát már az voltál? Nem egészen értem mi történt itt, de ha nem akarsz gyógyszert szedni, használjatok gumit. Megszakítással előbb vagy utóbb de összejöhet egy baba.
2018. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Negatív teszt és megjött menstruáció mellett miért feltételezel terhességet??
2018. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!