Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy gyermeke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy gyermeket szül nekem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tehát 5 napja jött meg neki a menstruáció, azaz 5 napja szedi a fogamzásgátlót(YADINE), egész életében nem szedett most szed elsőre és tegnap péntektől egészen máig, kb 24 óra leforgása alatt 4-szer közösültem vele és 4-szer élveztem a nemi szervébe. Felhívtam két nőgyógyászt, az egyik azt mondta simán bevállalhatom, a másik azt mondta még ne csináljuk 1 hónapig. MIa véleményetek?
2013. febr. 16. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolkoztál már azon h mi legyen a neve?
2013. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
hogyha menstruál is+gyógyszert is szed, akkor nem értem, miért lenn terhes??
2013. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

El kell olvasni a fogamzásgátló betegtájékoztatóját, mielőtt elkezdtek kefélni, mint a nyulak.


[link]


Elvileg eszerint nem lehet terhes, ha az első nap kezdte szedni.


Amúgy felőlem nyugodtan szülhet neked gyereket.


25/N

2013. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd is nyilván olyan szinten van, mint te... Ha gyógyszer mellett kúrtok, akkor az a minimum, hogy legalább VALAMENNYIRE képben vagytok annak helyes fogyasztásáról. Teljesen mindegy, hogy a barátnőd menstruál-e, vagy sem, volt már rá nem egy példa, hogy valaki teherbe esett akkor is. De a gyógyszert LEGALÁBB 2 hétig szedni kellene a barátnődnek, míg ki nem alakul egy megfelelő védelem a szervezetében. Utána megcsinálhatod szegényt ott, és akkor amikor csak akarod. De ne a gyerek előtt csináljátok...
2013. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!