Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek túlreagálom, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom, ha nem akarok szexelni úgy hogy a párom nem húz gumit?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót már nem szedhetek, 2 évig szedtem, mellékhatások miatt hagytam abba. nem szeretnék semmilyen hormontartalmú, vagy spermicid fogamzásgátlót. Mindegyik rossz hatással van a szervezetemre.

Párom megszakítással szeretne védekezni mert az óvszer kényelmetlen neki.

De szerintem túl nagy a rizikó, és én így csak rástresszelek.


2018. márc. 29. 08:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy reagálod túl:D
2018. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Igazad van.

De most már létezik férfi fogamzásgátló is. Ha nem akar gumit, használja azt.

2018. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Termeszetesen nem. De egyebkent a nogyogyasz mondta, hogy megszakitassal eleg minimalis a teherbeeses. Baratnoim evek ota igy vedekeznek, gyerek nelkul. Persze nem biztatlak erre, csak tudd, hogy vegso esetben ez is lehet egy lehetoseg.
2018. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem reagálod túl. A megszakítás nem védekezés. Ha folyton ezzel nyaggatna, és ki akarna tenni az esetleges teherbeesés veszélyének, szakítanék.
2018. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Az én párom is ilyen volt, húzta a száját az óvszer miatt, sőt azt mondta, hogy akkor inkább nem szeretkezik velem. Akkor én engedtem, és megszakításossal védekeztünk hónapokig (tablettát semmiképp nem akartam szedni, az ismerőseim körében lévő rossz tapasztalatok miatt, és aki egy óvszer és egy tabletta hátrányait akarja összehasonlítani, az szerintem butus). Tudod mi lett belőle? Az, hogy folyamatosan szorongtam, hogy meg fog-e jönni, időben húzta-e ki, ha késett 2 napot már kétségbe voltam esve és halomszámra vettem a terhességi tesztet. Biztosan van, aki nem reagál így, de én túlparáztam. Ne tedd ki magad ennek, megbántam!!
2018. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Inkább támogatnia kéne téged,azt kéne megérteni, hogy te veszélynek teszed ki magad, ha szedsz valamit, de úgy látszik ezt a te párod nem érti meg. Az ilyen nem férfi. Csak a saját érdekeit nézi, elég gusztustalan húzás ez. Belehalna, ha húzna gumit? Az én párom se szereti a gumit, én fogamzásgátlót szedek, de próbál róla lebeszélni, hogy ne mérgezzem magam, neki a gumi is jobb, csak ne tegyem magam tönkre. Pedig ő is nagyon utálja, de az én érdekeimet nézi. Látod kérdező, ez a szeretet. Én a helyedbe ott hagynám a pasit, nem szeret téged eléggé.
2018. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
6: Jajj, a gyakoris csajok... Nem is férfi? Hát aranyom, szerintem meg nem nő az olyan, aki képtelen felnőtt módjára kezelni az ilyen helyzetet és a saját szorongását, és emiatt elvárná, hogy a párja lemondjon a szex élvezetéről. Azt kellene felfognotok, hogy rengeteg pasi semmit sem érez gumiban. És még te papolsz szeretetről...
2018. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7es! Szorongás? Ja igen, mi nők szorongunk, mert mi nők szüljük meg az esetleg becsúszó gyereket, mi szenvedünk meg, nem a férfiak. Ha a te barátnőd nem szedhetne gyógyszert, neked meg szar gumiba,elhagynád? Vagy kényszerítenéd, hogy esetleg megszakítással szeretkeztek? Ha szar is lenne benne, inkább a párom élvezete, és hogy egészségileg ezen a téren rendbe legyen a másik. De te biztos tudod, milyen egy esetleg nem kívánt terhesség után abortuszra menni, csak mert a pasi nem szereti gumiba. Gondolkodj már el!
2018. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Azt kellene felfognotok, hogy rengeteg pasi semmit sem érez gumiban. És még te papolsz szeretetről..."


Te hülye vagy?


Itt még csak nem is arról van szó, hogy a kérdező elvből nem szed tablettát, hanem mint írta, próbálta és mellékhatások miatt hagyta abba.

A gumi lehet, hogy a férfinak kényelmetlen, de a nőnek a hormonális védekezés nem csak kényelmetlenséget, hanem komoly mellékhatásokat, szövődményeket okozhat. marhára nem ugyanaz a kettő.

Ha pedig a nagyszerű megszakítás ellenére terhes marad a lány, akkor neki kell viselni a terhesség és a szülés, vagy pedig az abortusz összes testi és lelki szövődményét.

Gondolom az ilyen hatalmas lovagok rögtön küldenék az asszonyt kaparásra, ha véletlen mégis becsúszna a kölyök. Ha meg szemét módon meg is akarná tartani, 2 nap múlva nyoma se lenne a hősszerelmesnek.


Kérdező: Pont, hogy normálisan gondolkodsz. A te testedről, te egészségedről van szó. Egyébként az egyetlen megoldás, ha kerestek valami olyan kompromisszumos megoldást, ami mindkettőtöknek vállalható. Pl. veszel pesszáriumot. Vagy mindketten kerestek olyan személyt, akivel meg tudjátok normálisan oldani a védekezést úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

2018. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 29. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!