Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ciklusok közepén vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ciklusok közepén vagyok? Mit tegyek? Nem akarok babát!

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltumk s a barátom egy pillanatra betette gumi nélkül s rögtön el is ment. Azt mondja hogy időben kivette Viszont látom hogy ideges, esemény utáni tablettat is vett. Annyira félek. Nem merem bevenni a gyógyszert, félek a mellekhatasoktol, viszont ha nem veszem be mennyi az esélye h terhes leszek? Ha került is valamennyi sperma az nagyon kevés lehetett és a huvelyem elejebe mehetett s azonnal ki is mostam mert ez vízben történt. Plusz a ciklusom közepette vagyok.

2018. febr. 21. 09:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Minek szexel az ilyen....
2018. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
HA nem akarsz babát mi a fszért engeded gumi nélkül a pnádba a farkát? Eszetlen tyúk
2018. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem ijesztőbbek a mellékhatások mint egy gyerek, vagy egy abortusz, vagy az a két hét amíg lerágod a tíz körmöd hogy megjön-e... elég nagy esélyed van, hiába volt kevés a sperma (nem a mennyiségen múlik hanem a benne lévő spermiumok minőségén) és hiába mostad ki. Vedd be, nem mindenkinél okoz mellékhatást.
2018. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Lehet bunkónak mondtok most,de pont ez az a kategória,amelyik tök véletlen lessz terhes,és állni kell az abortuszt.Üljetek le egymással szemben meztelen,s társasozzatok dugás helyett gyerekek
2018. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3as válaszolonak az ertelmes kommentet.
2018. febr. 21. 09:53
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Vedd be a tablettát, sokkal jobban jársz mint egy abortusszal, vagy egy terhességgel. Nem is biztos, hogy lesz mellékhatása! Kicsit lehet bekavar a ciklusodba, de mondom ez még mindig a jobbik eset.
2018. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Akkor este beveszem s akkor 24 órán belül leszek. Remélem hat, ha egyáltalán került ondó belém. ..
2018. febr. 21. 10:12
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon minimális az esélye, de nem nulla, az pedig bárhogy is döntenél egy életre szólna. A mellékhatások pedig tudtommal nem komolyak, és sok esetben nincsenek is.

Én mondjuk évekig védekeztem megszakításos módszerrel, de ezt semmiképp nem ajánlanám olyannak aki nagyon nem akar még gyereket (én már régóta örülnék neki), mert másnak meg lehet így is azonnal becsúszik. Ráadásul ha a srác ennyire ideges, akkor lehet mégse vette ki annyira időben...

2018. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy hatni fog a tabletta. :) És legalább megnyugszol.
2018. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Vedd be bár én mar 8 éve probálkozom és nem esek teherbe vki meg azonnal egy csepptól is
2018. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!