Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ciklusok közepén vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ciklusok közepén vagyok? Mit tegyek? Nem akarok babát!

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltumk s a barátom egy pillanatra betette gumi nélkül s rögtön el is ment. Azt mondja hogy időben kivette Viszont látom hogy ideges, esemény utáni tablettat is vett. Annyira félek. Nem merem bevenni a gyógyszert, félek a mellekhatasoktol, viszont ha nem veszem be mennyi az esélye h terhes leszek? Ha került is valamennyi sperma az nagyon kevés lehetett és a huvelyem elejebe mehetett s azonnal ki is mostam mert ez vízben történt. Plusz a ciklusom közepette vagyok.

2018. febr. 21. 09:36
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Bevettem egy órája úgyhogy gondolom hatni fog.

Köszönöm az ertelmes kommenteloknek a valaszaikat. A többieknek pedig gratulálok a tökéletes életünkhöz és ahoz hogy mindig jól cselekszenek, sosem hibáznak!

2018. febr. 21. 13:59
 12/30 anonim ***** válasza:
47%

Ha a ciklus közepén vagy már lehet, hogy késő volt bevenni...

Nekem legalábbis felesleges volt

2018. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Ugyan már. gazán komoly mellékhatása nincs is az esemény utáninak. Lehet egy kis hányingered, előbb vagy később jöhet meg a vérzésed, lehet pecsételő vagy áttöréses vérzés, esetleg pár hónapra kicsit felborul a ciklusod, de semmi komoly bajod nem lesz tőle.

Egy abortusznak azért lényegesen több szövődménye lehet.

2018. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Mi az hogy már késő? Lehetséges? Fejtse ki valaki :/
2018. febr. 21. 18:23
 15/30 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta sem hat mindig. Olyan 80%-ban hatásos. Van az úgy, hogy az illető terhes marad mellette. Szóval 2 hét múlva csinálj egy tesztet.
2018. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Dehogy késő, laikusok magyaráznak neked össze vissza, hogy szivassanak. Nyugodj meg! A tabletta ha időben vetted be, és te időben bevetted, igen hatásos, nem 80%. Nyugi!
2018. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Laikusok, persze... Igazad van, nem 80, hanem 84%-ban hatásos. És minél később veszi be az ember, annál kevésbé hat.

[link]

2018. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Asszonypajti, még véletlenül sem szeretném a kompetenciádat vitatni a témában, de te komolyan egy internetes cikket linkeltél, az állításod alátámasztására? Én gyógyszerészként írtam a kérdezőnek, te?
2018. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
51%

#12 vagyok, mi a ciklus végén voltunk együtt amikor alapból kevés esély van rá, 30 óra után vettem be egy escapellét - biztos ami biztos alapon, most ovis a lányom...

Én marhára nem lennék nyugodt úgy, hogy a ciklus közepén történt

2018. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Mivel tudok rendesen védekezni, nincs személyes tapasztalatom az esemény utánival. De nem 100%-os a hatása, mint ahogy egyik fogamzásgátlási módszernek sem. A terhesség témakörben pont valamelyik nap olvastam, hogy egy nő terhes maradt az esemény utáni bevétele után. Nem kell ehhez gyógyszerésznek lenni.
2018. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!