Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ciklusok közepén vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ciklusok közepén vagyok? Mit tegyek? Nem akarok babát!

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltumk s a barátom egy pillanatra betette gumi nélkül s rögtön el is ment. Azt mondja hogy időben kivette Viszont látom hogy ideges, esemény utáni tablettat is vett. Annyira félek. Nem merem bevenni a gyógyszert, félek a mellekhatasoktol, viszont ha nem veszem be mennyi az esélye h terhes leszek? Ha került is valamennyi sperma az nagyon kevés lehetett és a huvelyem elejebe mehetett s azonnal ki is mostam mert ez vízben történt. Plusz a ciklusom közepette vagyok.

2018. febr. 21. 09:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóban le van írva, hány órán belül mekkora eséllyel hatásos.

Ettől függetlenül még lehet izgulni egy darabig. Aztán bő 2 hét múlva venni egy tesztet.

2018. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Jól van azért utolsó nem kell hülyére vegyel
2018. febr. 22. 13:34
 23/30 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Mi volt a gond a válaszommal?


Ez így igaz ahogy leírtam. Beveszed x órán belül, annak van egy valószínűségi %-a, hogy hatásos. Utána valamikor elkezdesz vérezni, a ciklusodtól valószínűleg teljesen függetlenül. Később, pár nappal azután amikor alapesetben meg kellett volna jönnie, érdemes egy tesztet is csinálni. A közti időben meg az ember lánya idegeskedik.


Átéltem, tudom.

Nem értem, mi a gondod azzal amit írtam.

2018. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Bocsi előttem. A 19ees válaszolonak szólt.
2018. febr. 22. 14:10
 25/30 anonim ***** válasza:
Miért vennélek hülyére? Csak leírtam a történetemet.
2018. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Persze h nem 100% de nem is 84%... Kettő körül van a pearl indexe.
2018. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Miért vennélek hülyére? Csak leírtam a történetemet.
2018. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
A bunkozoktol kérdezem hogy miért irJák azt mindenütt hogy több hónap probalkozas szükséges a teherbeeseshez? Nekem ez az egy baki történt s már rögtön terhesnek ítélnek.
2018. febr. 22. 14:40
 29/30 anonim ***** válasza:

21/23-as vagyok. Egyetlen bakitól is teherbe lehet esni. Nyilván, statisztikailag kisebb az esély, mint aki rendszeresen él megszakítással nemi életet, de benne van a pakliban. És ha éppen te vagy az a nem tudom hány %, akkor nem sokat segít neked a tudat, hogy mások esetleg évekig próbálkoznak mire összejön a baba.

Számtalan ilyen eset van, sajnos.

2018. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Kérdező. Igen, van, aki évekig próbálkozik. Más meg az első balesetből terhes lesz. Van ilyen, el kell fogadni. Beveszed az esemény utánit, 2 hét múlva csinálsz egy tesztet, aztán majd látod, hany csíkot mutat. Ez legalább jó kis tanulópénz. Legközelebb már biztos rendesen fogtok védekezni.
2018. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!