Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik megszakítással " védekezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakítással " védekeznek, védekeztek" soha nem csúszott be baba?

Figyelt kérdés
Normális válaszokra lennék kíváncsi, nem kell osztogatni, h nem védekezés, nem így védekezek hanem tablettával, csak érdekelne.
2010. jún. 10. 15:21
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
mi is 4 éve,soha semmi nem lett belőle.most már azt mondjuk,hogy sajnos,mert már nagyon szeretnénk babát.tabit nem szedhettem.
2010. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Egyszer becsúszott, persze egyből piros lapot kapott.
2010. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
néha néha csináljuk így, még nem lett belőle gond, naptármódszert követve csináljuk. semmi gond nem volt remélem nem is lesz :)
2010. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

8 hónapja csináljuk így, eddig minden rendben, de egyszer 3 hetet késett neki, szerencsémre nem szólt:D így csak utólag tudtam meg, hogy végül-is nem történt semmi, csak késett 3 hetet(:

Gumival is próbáltuk, de nekem nem ugyanolyan, sőt... Rossz!

2010. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hát nekünk 3 hónap megszakításos után becsúszott a baba:S Abortusszal végződött a történet...
2010. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

06-10 16:08 vagyok ! összeszorul a szívem ,ahogy olvasom a sok válaszokban az abortuszokat ! félre ne értsetek nem ítélek el senkit !!! sajnálom azokat a nőket akiknek át kell esni ezen !!!!nem lehet könnyű egyáltalán!

megyek is megpuszilgatom a csajokat !:)

2010. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem, másfél évig működött ; )
2010. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Gyors összesítés: 18 válaszolóból 6-nak becsúszott. Nem reprezentatív, de szerintem mutatja, hogy nem érdemes ezzel kísérletezni.
2010. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
3évig..nem lettem terhes
2010. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ismerősöm van aki 2 évig így védekezett,semmi gondjuk nem volt, aztán egyszercsak hopp.Abortusz lett belőle.Azóta tablettát szed.

Amúgy nem tudom akik így védekeznek tudják-e,hogy fiatal korban az előváladék is tartalmaz(hat) spermiumokat,nem kell attól a hüvelyben elélvezni.

Arra lennék kiváncsi,hogy a fárfinak nem rossz,hogy akkor kell kiszállni,amikor a legjobb lenne?És hová megy a végtermék?

Nekem ez elég visszataszító,3 éve tablettát szedek.

2010. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!