Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fefázás, esetleg mensi jele...

Fefázás, esetleg mensi jele ilyen hamar, vagy baba megszakitással? 24/L Tünetek lent.

Figyelt kérdés

Múlthónap 14.-től 16.-ig tartott (nem normális ideig). Most 17-18-án kellene megjönnie. De tegnap óta nagyon fájnak a melleim, a petefészkemnél szúródik nagyon. Megszakitással védekezünk, egyszer ment el bennem, múlt hónapban mensi előtt egy héttel. Csináltam tesztet szeptember 13.án de negativ volt. Sokat kell pisilnem is. Én felfázásra, esetleg gyulladásra gondolok. Lehetséges, vagy gondoljak peteérésre? De sose fájnak a melleim még mensi alatt sem. És a következő még odébb van. Férjnél vagyok, tervezzük a babát is, de csak jövőre. 24/L

Köszönöm a válaszokat előre is.


2010. okt. 7. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezekszerint 34-35 naposak a ciklusaid? Peteérésed kb. a 18-21. ciklusnapon lehetett. E-körül voltatok együtt? A megszakításos módszer nem biztonságos, mert észre sem veszitek, és kerülhet beléd sperma.

Szerintem ez inkább a mensid jele lehet, mint terhességé vagy peteéérésé.

2010. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kevesebb mint 34-35. inkább 28-33 között van. mindennap együtt vagyunk....

Köszi a választ :)

2010. okt. 7. 15:06
 3/3 A kérdező kommentje:
mensi jele sosincs nekem, csak a hasam fáj amikor már megjött. De előtte nem szokott, főleg nem két héttel előtte. :S
2010. okt. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!