Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik megszakítással " védekezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakítással " védekeznek, védekeztek" soha nem csúszott be baba?

Figyelt kérdés
Normális válaszokra lennék kíváncsi, nem kell osztogatni, h nem védekezés, nem így védekezek hanem tablettával, csak érdekelne.
2010. jún. 10. 15:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
13 éves
2010. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Jájj, már megint ez a baromság. A tablettaszedésnél ma már nem kell szünet. Többet ártasz vele, mint használsz. Amúgy egyszer-kétszer szórakoztunk ilyennel, de én még tablettával is hajlamos vagyok pánikolni, ha nem jön meg órára pontosan, szóval soha többé.
2010. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi így védekeztünk 4 évig nem volt semmi! nagy étvággyal rendelkezünk mind a ketten és kaphatóak vagyunk bárhol bármikor ..! Pont felépült az új házunk már minden kész volt szinte, csak be kellett még rendezni , ja és a színek a falra , épp azt beszéltük, hogy a felső szinten nem csinálunk meg minden szobát készre, majd ha gyerekek lesznek stb.... Egymásnak estünk, pedig már indulni akartunk és ..........én csak annyit kérdeztem a páromtól, hogy ez mi volt ??? annyit mondott, " kicsim, beragadt"!:)

Vhogy a ház, költözés körüli dolgok lefoglaltak minket, már a bizonyos este előtt volt időpontom az esedékes éves szűrésre a nőgyógyászhoz, de az orvos nyaralni ment , így későbbi időponot kaptam ! Mindig eljött velem a párom a viszgálatra , be is jött mindig velem, így volt ez most is ! Ott derült ki, hogy bizony a "kicsim beragadt"-ból bent ragadt lett :DDDD Most már itt szaladgál a nappaliban körülöttem a két gyönyörű 18 hós lányunk, mert nem csak egy ragadt bent :DDDDDDDDDDDD

2010. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
16:08 Aranyos egy történet :) Mi pár hónapig védekeztünk így, bár ahhoz hozzátartozik, hogy nem "teljesen" megszakítással, mert a legvégén felvette a gumit. Lehet a spermicides guminak tudható be, de nem volt az előváladékból sosem probléma. Aztán amikor már tablettát szedtem, egy ideig nem élvezhetett belém, mert a méhszájsebem nagyon fájt a lúgos spermától. Ekkor fél évig "megszakítással" védekeztünk tabletta mellett, ez pedig azért jött ide, mert ha mégis belém élvezett volna, a lúgos tömeg piszkosul fájt volna. Nekünk nem volt belőle sosem probléma, de azért a tabletta jobb megoldás.
2010. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után sikeresen teherbe estem így. jelzem, mindig időben ki lett húzva. a történet vége egy abortusz lett. sose bántam még meg semmit annyira, mint ezt a megszakításosdit.
2010. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Soha nem lett semmi baj, tudom mikor szabad és mikor nem.
2010. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Mi fél évig szórakoztunk ezzel,de megúsztuk szerencsére.Most már tabi!
2010. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
írtam, hogy tablettát szedek szóval lány vagyok
2010. jún. 10. 19:06
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
én azelőtt mindenkit elítéltem, aki így védekezett... aztán kiderült, hogy nem szedhetek többet tablettát, és nem tudtunk visszaszoki a gumira, egyikünknek se olyan jó úgy. Na, ilyenkor hogyan lehet még védekezni?
2010. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
helyi védelem!kúp,zselé,krém,stb...
2010. jún. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!