Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 éve együtt vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve együtt vagyok a barátnőmmel de még nem feküdhettem le vele most fog eljönni az idő de milyen óvszert vegyek?

Figyelt kérdés
3 eve egyutt vagyok a bararnommel 19 eves vagyok de nalluk van egy olyan ,,hagyomány" hogy 18 ev alatt nem veszítik el a szuzessegüket amit megértek es teljesen tiszteletben is tartok nem is érőszakoskodtam. Nos nemsokára eljön a 18.születésnapja es megbeszéltük hogy akkor megtörténik de mivel eddig nem volt szükségem óvszerre igy most tanácstalan vagyok milyet mit milyen csomagolásút vegyek hogy ne kelljen sokat próbálnom. 15 cm hosszú a péniszem es az átmérője körbe is olyan 14cm valaszokat segitsegeket előre köszönöm.
2018. márc. 18. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerencséd van haver. Hogy szűz a lány. Ha tapasztalt lenne akkor a 15 cm harmatgyenge.
2018. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazából elsőre teljesen mindegy, hogy milyet veszel. Mindegyik jó az átlag 1-40 centis péniszre.

Javaslom, hogy valamelyik gyógyszertárban vagy drogériában vegyél le a polcról egy alap (nem érdesített, nem bordázott) típusút. Esetleg nem baj, ha síkosított, de azon sem fog múlni.

Később majd kitapasztalod, hogy melyik lesz számotokra a legjobb.

Amúgy nem feltétlen kell megvenni a legdrágábbat, amit találsz, elsőre a többi is jó. Ha még nem volt ilyen rajtad, akkor mielőtt találkozol a lánnyal, próbáld ki hogyan kell felhúzni (leírás a használati útmutatón). Arra vigyázz, hogy amikor kibontod a csomagolását vagy amikor felhúzod, akkor éles a körmöd ne sértse meg, mert akkor elszakadhat.

2018. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aha értem köszönöm igaz valami nagyaruhazban szeretnem megvenni :) . Hat ennyivel aldott meg az élet :)
2018. márc. 18. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Csatlakozom az #1-es válaszolóhoz: Szerencsés vagy ezzel a csajjal! Tapasztalt csajoknak a 15 cm egy nemhez is kevés, főleg 14 cm-es kerülettel...
2018. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"főleg 14 cm-es kerülettel..."


Akinek ez nem elég, az nem tapasztalt, hanem tág.

2018. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
(Mondjuk női logikámmal a hüvely hossza és a tapasztaltság között se látok összefüggést. xD)
2018. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
:D bírom ezt a sok kis pötsöt akik még nőt se látták meztelen! 15 centivel nem lesz problémád más nővel sem. 10 centivel már necces lenne, főleg ha vékony is, az lehet a szűzhártyát se szakitaná át rendesen, de így nem lesz gondod, gumiból jó a normál méretű
2018. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

15 centi teljesen jó.

Durexet vegyél.

2018. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

15 pont elég.

Durex classic megteszi. Vegyél nyugodtan többet, próbálj is fel belőle.

2018. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minenkinek a választ furcsaltam is hogy a 15 cm kicsinek talaljak páran mert a magyar atlag 14-16 ha jol tudom mindenesetre örülök egyben a pozitív es meg a negatívabb kommenteknek is :)
2018. márc. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!