Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer nélkül tényleg jobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkül tényleg jobb a szex?

Figyelt kérdés
Mindkét fél részéről kérdezem. Vagy ma már olyan vékony gumik vannak hogy ugyanolyan a szex mintha nem is lenne rajta. És melyiket választanátok a gumit vagy a tablettákat?
2018. márc. 11. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Én férfiként mindkettőt élvezem, de gumi nélkül valami más! Kicsit jobb és felszabadultabb érzés. A gumi kicsit olyan bezártság érzés.
2018. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelműen jobb.
2018. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen jobb,amúgy is macera a gumihúzás és más maga az érzés is.
2018. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
sokkal hamarabb kiszarad, utalom hogy olyan gumi szagu lesz a punim tole es tapad. elvileg rendeltetesszeruen sikositoval kene hasznalni, de ezt tobbnyire senki sem tudja. en amig egyutt voltam a parommal mindig megszakitassal csinaltuk, nem estem teherbe, de megvan jocskan ra az esely, de utaltuk gumiban es nem akartam gyogyszert szedni, de o se engedte volna.
2018. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RRR ***** válasza:
64%

jobb hát,főleg, ha nem kell arra figyelni,hogy ne a punciba élvezzek el

..

2018. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Punciba jobb. Ha valakit igazán szeretek, akkor igazán magamban is akarom érezni. Csak monogám tartós kapcsolataim voltak mindig.


Nekem az óvszerről az jut eszembe, mintha úgy csókolóznátok, hogy egy nejlonzacskót tesztek a szátok, ajkaitok, arcotok közé :D

2018. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Gumi nélkül jobb! Bármennire is vékony a gumi csak ott van a két testrész között és ezáltal másabb az érzés! F.
2018. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként fizikailag nem érzek különbséget. A tudat más, hogy nincs köztünk semmi. De inkább a gumi, mint a nemi betegségek vagy egy nem kívánt terhesség.
2018. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, macerás, meg másabb érzés, hogy oda ne rohanjak... És szétcseszni a szervezeted fogamzásgátlóval nem macerás? Ja, hogy az már a nő baja, akkor nem szóltam.
2018. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

9:

De hát nők is írtak a pozitív oldalra is.

2018. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!