Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek fél éve és kb 1-2 hónapja nem kívánom az együttlétet. Nem tudom lehet-e ez a tabletta mellékhatása. Előtte naponta többször is akartam, de most mikor jön hétvégén a párom nincs hozzá kedvem csak úgy jó vele lenni és ezzel is megelégszem, viszont nekem is rossz mikor vissza kell őt utasítanom. A párom nagyon türelmes, de már ő sem érti, hogy mi lehet a baj.
2018. márc. 6. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az első dolgod az lenne, hogy megnézed a tabletta tájékoztatójában, hogy mellékhatás-e a libidócsökkenés. Egyébként igen, az. Tehát valószínűleg ez az oka.
2018. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom lehet-e ez a tabletta mellékhatása."

Nézd meg a tájékoztatót és kiderül..

2018. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor az orvosom ezt a gyógyszer felírta akkor beszélgettem vele a mellékhatásokról és direkt rá is kérdeztem, de azt mondta ez a tabletta nem okoz ilyen mellékhatásokat. Utolsó válaszolónak pedig köszönöm szépen, hogy válaszolt, de ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel és aki szeretne az válaszol, de akinek nincs kedve annak nem kell. Ha nem szerettél volna akkor nem kellett volna válaszolnod.
2018. márc. 6. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De mit ír a tájékoztató?!
2018. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért van az oldal,hogy megkérdezd azt,ami nem egyértelmű és nem találsz rá magyarázatot,tehát nem nem szeretnél utánajárni,hanem keresés ellenére sem jutsz előrébb.

Ha szedsz valamilyen gyógyszert,akkor az az első,hogy megnézed a mellékhatásait,nem egyből írod ki a gondolataidat a gyakorira,mert semmi értelme nincsen,amíg nem olvasod át a tájékoztatót.

Bőven elég életképtelen ember van már így is,ne bővítsd már te is a táborukat.

2018. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!