Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz az, hogy egy év fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy év fogamzásgátló szedése után 3hónap szünetet kell tartani?

Figyelt kérdés
Most lesz egy éve, hogy szedek fogamzásgátlót, de nem szeretném abbahagyni, ha nem muszáj, de úgy emlékezem, hogy az orvosom ezt mondta.
2008. okt. 27. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvosa válogatja. Valaki azt mondja, hogy kell szünet, valamelyik orvos viszont azt mondja, hogy teljesen felesleges, és csak rosszabb, ha szünetet tart az ember, mert csak összekuszája a hormonredszert még jobban.

Na ezek után döntsünk, mi földi halandók ebben a kérdésben.

2008. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta a doki, hogy tartsak szünetet. Én most 5 éve szedtem. Abbahagytam, és már második hónapja nem jött meg. 1év után szerintem nem kell, nekem azt mondta 5 max.7 évig szedjem utána tartsak szünetet. Na én be akartam tartani, erre lehet mehetek vissza hozzá, h mostmár csináljon valamit, hogy megjöjjön. Ki érti ezt !
2008. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szünetet tartani. Csak akkor ha babát akartok.

De pont ennek elkerülése végett szedi az ember lánya a bogyót...

2008. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai korszerű fogamzásgátlókban már olyan kevés hormon van,hogy nem kell szünetet tartani.Csak ha esetleg dohányzol akkor jobban kell figyelni az évenkénti vérvizsgálatra,mert különböző betegségek jöhetnek így elő.
2008. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Semmi képpen se tarts szünetet az csak kárt okoz!
2008. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a dokim annak idején azt mondta, hogy ezek már olyan modern tabik, hogy lehet szedni 8évig is.gondolom én addig nem szedem ,mert majd jöhet a baba is előtte:D
2008. okt. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Az én dokim sem javasolta a szünetet.12évig szedtem egyfolytában,szünet nélkül.Baba project miatt lett abba hagyva.Vérvétel pedig legyen félévente,nézni kell a májfunkciot.
2008. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!