Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem vettük eszre, hogy elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vettük eszre, hogy elélvezett a baratom!?

Figyelt kérdés
Tegnap este szeretkeztünk,előtte egy fél órával szájjal elégítettem ki. Szeretkezés közben kb. 2 perc alatt elsült,semmit nem vettem eszre csak hogy megremegett a pénisze meg hogy kicsúszott belőlem. De ő sem érzett mas érzést. Ezért folytattuk. Mikor észrevettük,hogy a gumi tartalmaz anyagot abbahagytuk. Nem folyt a gumi. Mégis juthatott belem sperma?

2018. febr. 19. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném, hogy gond lehet ebből... mondjuk férfiként azt azért kétlem, hogy nem venném észre, hogy ejakulálok, sőt már másodpercekkel előtte vannak jelei.
2018. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez csak félig lehet igaz. Ha sokáig nem sült el és most nem csak az adott aktusra gondolok, hanem napok óta izgatva van, de nem volt engedve, hogy elsüljön. Ilyenkor lehet egy pont, amikor úgy érzi, hogy elment, de nem tapasztalt semmit. Majd percekkel később folyamatosan jön sokáig, de érezni nem érezni szinte semmit már abból. Bár ilyen esetben azért lehet nem bírta volna a gumi, mert ilyenkor nagyon sok jön. Ha ilyen történik semmi igazán élvezetes nincs benne. Szinte semmit sem érezni és ezért mondom, hogy a tantra egy baromság.
2018. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod maga Harry Houdini, a spermája akkor se jut át az óvszeren.
2018. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miguel, jót röhögtem, köszönöm! :)


A kérdésre válaszolva: nem.

2018. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!