Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló fizetése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló fizetése nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
Hosszabb párkapcsolatban élőktől kérdezném első sorban. A férfi is beleszáll vagy csak a nő fizeti? Hogy lett ez felhozva témába, felajánlotta rögtön a pasi, hogy menjen felesbe (már, ha ez az opció játszik)?

2018. febr. 13. 11:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
Amikor elkezdtem szedni, megkéredezte, hogy adjon-e bele, de visszautastottam. Nem szokott ott lenni mikor kiváltom, ha utólag adná ide, azt furának érezném. Közös 'érdek' mert én elősorban védekezésre szedem, de még nem élünk együtt, így nekem furán venné ki magát. Viszont, ha kiegészítésre van szükség, a gumit ő veszi, a tabletta előtt is ő vette.
2018. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mikor spirált raktak fel, az nem volt olcsó, párom fizette egy részét.
2018. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki ezt mondja ki azt.... mindenkinek más gondolatai vannak.

Szerintem meg kell beszélni ezt, komromiszumon alapszik az egesz....

Ha nekem ilyen problémám volna , bár én férfi vagyok, velem lehetne beszélni, egyezkedni.

2018. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Idáig egyik barátnom se akarta hogy beleszáljak. Es oszintén szolva én meg nem hozom fel magamtol hogy beleszállok. Addig amig ovszereztunk, én vettem az ovszert. Valojában egyiktol se kertem soha hogy irassanak fel. Maguktol tették. Ezek után ahogy én se kertem az ovszerre, ok se kertek tolem a tabira. De ha oszinte akarok lenni, nem tetszene, ha elkérné a felét, mert nagyon sok kiadásomnak nem veszem el a felét. Nem okoz gondot és szivesen meghívom a barátnomet erre arra, furikázom autoval, elvégre szeretem. Ezért is nem sajnálom rá a pénzt. De ha ezek fényében o meg elkérné tolem a tabi felét, (ami meg se kozelíti az én kiadásaimat) akkor elég furán jonne le.
2018. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok féle választ, ez viszonylag még egy frissebb kapcsolat, csak a környezetemben élők közösen fizetik, így nem tudtam, hogy ennek "alap dolognak" kell e lennie. Nézőpont kérdése, tényleg sok minden mást is fizetnek a férfiak de egy idő után bizonyos dolgokat szerintem közösen kell fizetni. Ha nem ajánlja fel a párom, nem fogom mondani, hogy már pedig szálljon bele. Szimplán érdeklődtem, ez másoknál hogy működik, köszönöm még egyszer a válaszokat!
2018. febr. 14. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!