Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem Merem elmondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem Merem elmondani hogy abbahagytam a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
anyosomék váltották ki nekem eddig a fogamzásgátlót, de viszont ha szedem ingerült vagyok és a szexuális áletemet is tönkre tette igy ugy döntöttem hogy nem szedem tovább tánha helyre jön minden. már 5 napja nem szedem és nyugottab is vagyok de viszont böntudatom van hogy nem mondom el az anyomomnak hogy nem szedem már de hónapvégén ugyis kiderül mert kellen mennem a nödokihoz iratni de mivel nem szedem ezért most nem megyek! nagyon félek hogy a barátom nem fog védekezni és elfog minket a hev és félek hogy 18 évesen teherbe esek! mert már annyira hozzá szokott hogy fogit szedek. mit tanácsoltok mit tegyek. nem akkarok másféle fogit se szedni mit csináljak!
2010. jún. 7. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátodnak,hogy papa mostantól gumit húzol :D
2010. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát elég fura helyzetbe kerültél, még is hogy jött, hogy anyósod fizeti a bogyódat? :D Szépen mond el neki, hogy köszönöd szépen, hogy eddig kifizette, de mivel több mellékhatása is jelentkezett rajtad, ezért nem szeretnéd tovább szedni, így nem kell fizetnie... A pici fia meg ha nem érti meg, hogy nem szeretnéd szedni, akkor így járt... Kénytelen lesz most kicsit ő is tenni a baba ellen. Olyan pedig, hogy elkapott a hév, NINCS! Ha ő nincs is észnél neked akkor is tudnod kell nemet mondani a saját érdekedben!
2010. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nielindi ***** válasza:
pedig másik gyogyszert kellene szedned. beszélj az orvosoddal, ajánlhat más védekezési modszert is, vagy ir másik gyogyszert. sztem mindenképp menj el hozzá és beszélj vele. mondd el, h milyen hatása volt a gyogyszerednek, mindent.
2010. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lesz iratok fel másfélét vagy nem is tudom, félek hogy másik gyogyszernél is ugyan ez lesz(aggresszivitás, szájba vágtam a barátom mert hozzám szolt, mindenkivel bunkó voltam, nem akkartam senkivel se beszélni., sirva feküdtem le mert elfogott a siró görcs meg ilyenek)ugyhoz nem tudom. az anyósom azt monta biztos nem a fogitól van csak meguntuk egymást azt monta de én érzem hogy máris jobb hogy 5 napja nem szedem.
2010. jún. 7. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, és mondd el neki, hogy miért nem akarod azt a fajtát tovább szedni. Mással is fordult már elő ilyen, egyik ismerősömnek írtak egy másik fajtát, azóta minden okés nála.
2010. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy 5 napja nem szeded, nem lesz jobb. szóval nem a fogamzásgátló miatt vagy idegesebb. amikor a vérzéses szünet volt, ennyi erővel akkor is nyugodtabbnak kellett volna lenned. a hormonok a szervezetedből nem ürülnek ki 5 nap alatt, minimum kell neki egy hónap.
2010. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem is tudom mit kellene tennem a legjobb a fogamzásgátló! ti mikor kezdtétek el szedni?
2010. jún. 7. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapja szedem, és semmilyen negatív mellékhatás nem jött ki rajtam, de a melleim nőttek, és a libidóm is jobb. :)

Szerintem írass másféle tabit, lehet hogy azzal semmi gondod nem lesz. Én ismerem az "elkap a hév" szituációt, volt már paránk belőle, úgyhogy én csak a tabi mellett érzem biztonságban magam.

2010. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kisláyn. gyógyszert kellene cserélni... és addig húzzon gumit. valamint szólj anyóspajtásnak, hogy cserélni kell a tablettát, mert nem vált be. a nőgyógyászhoz meg menj csak el...
2010. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!