Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul teszi fel az óvszert....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul teszi fel az óvszert. Hogyan tegyem finoman szóvá?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, a barátom 28. Nekem ő volt az első és eddig nem is figyeltem/foglalkoztam vele, hogy hogyan húzza fel a gumit, gondolván ugye, hogy csinált ilyet párszor és tudja hogyan kell.

Múltkor észrevettem, hogy nem fogja le az óvszer végét amikor felhúzza, így levegős marad amikor rajta van.

Mindenhol azt olvastam, hogy ilyen módon használva az óvszer könnyebben szakad.

Van valami ötletetek, hogy hogyan említsem meg ezt neki?


2018. jan. 29. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem húzod fel te neki? Szerintem örülne neki... ;)
2018. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ledöbbennek, hogy sokan ágyba bújnak, de alapvető dolgokat nem tudnak megbeszélni. Ne támadásnak vedd!


Egyszerűen mondd meg neki, ugyanúgy ahogy nekünk. Olvastad, hogy így kiszakadhat (ami tényleg így van, növeli az esélyt) és aggódsz emiatt, azért máskor figyeljen rá. Te pedig figyeled, hogy úgy csinálja-e ahogyan kell.

2018. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy amikor felhúzza és látod, odanyúlsz és kinyomod a levegőt belőle, kicsit megigazgatod és ennyi. :D

Ha már beszélni nem szeretnél róla.. így is fogja venni a lapot. :)


25N

2018. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudjátok megbeszélni, akkor mit tudtok? És ezt nem éled át kockázatosnak? Vagymi?
2018. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huzd fel te neki. Ha szájjal csinálod tuti nem fog ellenkezni;)
2018. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted a biztonságod/biztonságotok fontosabb, vagy az, hogy össze ne törjön az egója? Meg kell tudnotok ilyet beszélni, csak simán mondd neki, hogy szerinted nem jól húzza fel az óvszert, vagy húzd föl neki te.
2018. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Az ovszert matol en huzom fel. Te nem tudod felhuzni rendeltetesszeruen ! Nem hagyom,hogy megkockaztass egy nem kivant terhessrget!"

N

2018. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!