Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt én láton, ha a fiú rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt én láton, ha a fiú rosszul húzta fel az óvszert?

Figyelt kérdés
Mèg szűz vagyok ès a barátommal most tervezzük az elsőt.Neki is ez lesz az első.Én azt láton rajta,ha rosszul húzta fel az óvszert vagy azt csak ő èrzi?

2013. ápr. 20. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nincs benne gyakorlatod, akkor sehogy.

hacsak úgy nem, hogy az ujjjára vagy a fejére húzza.

2013. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
húztál már fel télen kesztyűt?azt elrontottad?Ezt sem lehet elrontani,csak arra figyel,hogy el ne szakítsa
2013. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokféleképp el lehet rontani. Bár baj nem lett még belőle, egyszer szakadt is már. És mindig pocsék érzés volt benne lenni. De kiderült, hogy nagy méretű óvszerre lehet szükség, amire eleinte nem is gondoltam, mert nem olyan nagy a méretem. Amióta nagy méretű van, sosem csúszik le vagy szakad ki. Amire nagyon figyelni kell, hogy ne legyenek gyűrődések. Azok nagyon könnyen kialakulnak. Gyakorolni kell.
2013. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, látod, ha figyelsz.


1) összeszorítja-e a spermazsákot (az óvszer csücske), amikor felhelyezi -> ha nem, az sz.ar ügy, mert ha levegős marad, akkor könnyebben szakad


2) sikerül-e könnyen legörgetnie -> ha nem, akkor fordítva próbálkozik vagy épp nem jó a méret (túl kicsi).


Azt, hogy jó oldalával próbálja-e feltenni, NEM a szerszámon kell ellenőrizni. Ha odafigyel, szemmel is látni, hogy melyik felével kell.

Ha viszont kapkod, elronthatja.


VISZONT NEM a felhelyezés az egyetlen, ahol hibázni lehet.

Olvass és tanulj:

[link]

[link]

[link]

[link]


Rendes használat mellett az óvszer nagyon megbízható eszköz.

2013. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!