Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekezzünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezzünk?

Figyelt kérdés

A barátommal már egy jó ideje egyutt vagyunk es kb. fél éve feküdtünk le először. Én szűz voltam még, ő nem. Óvszerrel védekeztünk akkor is es mostanáig is,de en szeretnék fogamzásgátlóra váltani, mert nem érzem magamat biztonságban gumival és csak feszengek az aktusok alatt, nehogy kiszakadjon és kész a baj.. A probléma, hogy a barátom nem engedi nekem hogy gyógyszeren éljek és később egészségügyi probémáim legyenek. Anya sem veszi jó néven, mert ő sem szedett sohasem állítja, hogy nagyon káros a szervezetre. Most akkor mit tegyek? A gumiban nem érzem magamat biztinságban, a gyógyszert pedig mindenki ellenzi, amit én mondok azt nem hallják meg.

18/L



2018. jan. 24. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Miért éreznéd magad nagyobb biztonságban a gyógyszerrel? Amíg az óvszernél egyértelmű, hogy ha kiszakad, baj lehet, ha nem szakad ki, akkor azért kb. semmi esélye... Addig a tablettánál semmiféle biztonsági ellenőrzést nem tudsz végrehajtani. Szerintem még jobban fogsz parázni, és hetente csinálod majd a terhességi teszteket!
2018. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Miért kéne, hogy biztonsági ellenőrzéseket csináljon a tablettázásnál? Beveszi és hat. A fogamzásgátló tabletta egy bevált és biztonságos megoldás a terhesség elkerülésére, amennyiben pontosan követed a használati utasítását, és meghatározott időnként szünetet tartasz a szedésében.
2018. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2: Ugyanennyire megbízható az óvszer is. Felhúzod, és véd. A kérdező mégis kórosan aggódik miatta. Ez alapján gondolom, hogy a tablettánál sem fog megnyugodni annyitól, hogy beveszi és hat.
2018. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Szigorúan nézve igazad van, de egy óvszerfelvételt el lehet rontani, kiszakadhat stb, míg egy tablettabevételt annyira nem.
2018. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ezzel tudnék vitatkozni, elég csak megnézni a témában itt feltett kérdéseket. Nem tudják értelmezni a betegtájékoztatót, rosszkor kezdik el, kihagynak szemeket a levélből szándékosan vagy véletlenül, olyankor nem tudják, mit kell tenni.
2018. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#2: a testvérem rendesen szedte, mégis terhes lett, pedig hasmenése sem volt, semmi ilyesmi.

A barátnőm meg úgy járt, hogy hasmenéses lett, emiatt lett terhes. Hiába tartott be minden előírást, előtte való nap voltak együtt a pasijával, és bizony odabent a spermiumok napokig életképesek...


Kérdező: van már olyan hormonmentes spirál, amit felrakják akkor is, ha még nem szültél.

Vagy pesszárium, spermicid géllel kombinálva.

2018. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Az óvszer jobb,ha a barátod elviseli,mert igen,így nem teszed tönkre magad,és kisebb az esélye a teherbeesésnek.

Láttál már olyan őrülteket,akik egy liter vizet töltöttek a gumiba,és nem szakadt ki?

Tehát ha figyelsz,hogy légmentes csomagolásban van,akkor nem romlik az anyag minősége,és így védeni fog.

2018. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 nyilván hülyeség ellen nem véd a cucc :)
2018. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Leilus29 ***** válasza:
Én is gyógyszert szedek.A baj elérhet sajnos a gyógyszer nélkül is!Az nélkül is kaphatsz el betegséget!Gyógyszer 99.98%-ban véd a gumi nemtudom de ha kiszakad mindegy!!Szóval inkább tabletta!(Üdv.egy egészsségügyi dolgozó)
2018. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

9-es:

lehetsz te egészségügyi dolgozó, attól még ugyan olyan birka vagy, minta többi.


A fogamzásgátló maradandó meddőséget okoz. Ezt valahogy nem mondja senki...

Ne higyjetek az orvosoknak és a patikusoknak sem. Mind a Big Pharmát szolgálják...

2018. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!