Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Körülbelül hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül hány éves kortól ajánlott szedni a lánynak a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Meg ha barátnőm a nőgyógyászával iratna gyógyszert akkor a doki kortól függetlenül felírja neki vagy ezek hogy működnek?Azért kérdezem mert a barátnőm még elég fiatal de ő is szeretné ha inkább fog.gátlóra váltanánk gumi helyett mert úgy biztonságosabb is meg 1000x mégjobb lenne minden:)meg nem kéne a kotonnal "bajlódni"...stb
2010. jún. 5. 17:21
1 2
 1/12 Lyon ***** válasza:
16-17
2010. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én 19 barátnőm 16
2010. jún. 5. 17:38
 4/12 anonim ***** válasza:
a mai világban 10éves kortól...
2010. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát 16 évesen már nyugodtan szedheti, a doki felfogja írni neki. Sokan fiatalabban kezdik, de ők általában a menstruációs görcsök elmulasztására.
2010. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

16 évesen már nincsen baj vele, 14 éves kortól már szülői beleegyezés sem kell a felíratásához. legalábbis nekem anno elkérték a személyimet, és akkor mondták... mert ugyebár manapság 12 évesek is néznek ki 16-nak.


olyan, hogy ajánlott olyan nagyon nincsen. a lényeg, hogy szeretné. van orvos, aki már aznap felírja, van, aki előbb megvizsgálja, vérképet kell csináltatni neki. és akkor eldönti, melyik alkalmas. de ez egy sima ügy. de azért rendes lenne tőled, ha elkísérnéd a barátnődet a vizsgálatra. én legalábbis nagyon izgultam az elsőn.

2010. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Alap hogy elkísérem...nem is hagynám hogy egyedül menjen:)
2010. jún. 5. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát a kotonnal való bajlódás csak gyakorlat kérdése. Am meg szeretkeztél már óvszer nélkül? Csak azért kérdezem, mert úgy sokkal könnyebben elélvezel és ha a párod kielégítetlen marad, akkor az hosszú távon nem éppen jó, mert ahogy egy kínai mondás is tartja: "nincs rosszabb, mint félbehagyott szex" Najó ez csak poén volt, mindenesetre tényleg gondoljátok végig mert a fogamzásgátló nem éppen olyan dolog amit csak úgy abba lehet hagyni 1-2 hónap után. Pontosabban abba lehet csak nem tesz éppen jót az addigra pont beállt hormonháztartásnak + súlygyarapodást okozhat.

18/F

2010. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsónak: hát te buta vagy már ne is haragudj:D lehet, hogy eleinte gyorsabban el fog élvezni a srác. és akkor? meg fogja szokni a helyzetet és egy idő után ugyanolyan lesz minden, mint volt. és én pl lány vagyok, és mióta gyógyszert szedek, én is sokkal könnyebben elérem az orgazmust. szóval ne paráztasd már szegényeket.
2010. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Legjobb ha elmész egy nőgyógyászhoz és megbeszéled vele...a doki nem harap
2010. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!