Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési módszer van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési módszer van még a gumin és a fogamzásgátló tablettán kivül?

Figyelt kérdés

Több, mint 3éve szedek fogamzásgátlót, de most szüneteltetnem kell 1-2hónapig, hogy tisztuljon a szervezetem. A gumira allergiás vagyok, és érdekelne, hogy ezeken kivül mit lehet még használni, ami "biztonságos"? Hallottam, hogy létezik olyan, hogy hüvelytabletta, illetve hüvelykrém. Ezek beváltak valakinek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 4. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
a cölibátus!
2010. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
van ez a pharmatex nevű hüvelykúp meg hüvelytabletta, ami beválni beválik, csak kicsit hangulat romboló, mert miután feloldódik, el kezd folyni és hát nem túl kellemes, és én ráadásul pezsgő érzést is éreztem tőle :) amúgy ha szünetelteted a tabit azt nem 1-2 hónapig hanem minimum fél évig kell
2010. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pesszárium, hüvelygyűrű.

Pharmatex eléggé lutris szerintem, csak arra nem támaszkodnék, max akkor használnám ha megszakításos módszert csinálnám.

Kérdezed meg a nőgyógyászodat ő mit ajánlana, ha allergiás vagy a gumira.

2010. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
van bio óvszer is,amire nem lehetsz allegiás. (Dr.Müller -teafa.)3 db-os 600 forint körül van.
2010. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ilyenek: [link]


és itt a hatékonyságukat is láthatod.

2010. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a latexra vagy allergiás az óvszerben, akkor van latexmentes gumi, Lifestyles SKYN, kb 800 ft, DM-ben lehet kapni.

Amúgy a Pharmatex önmagában tényleg nem biztonságos, csak megszakítással inkább.

2010. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy pohár hideg víz. Nem előtte, nem utána, hanem helyette.A megszakításos közösülés is egy mód, ám elég bizonytalan, azonban naptár-módszerrel kombinálva egész hatásos. Vannak qrva kényelmetlen, sűrűszövésű pamut, ill. selyem óvszerek is, de nem ajánlom. Ha allergiás vagy a gumira, és nem vagy finnyás, próbáld ki az ökörhólyagot óvszerként használva. Dédnagyanyáink ezt használták, elég szép hatásfokkal.
2010. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 5. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!