Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer mennyire biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem nemi életet élni, eddig egy óvszer sem szakadt ki, de többen mondják valakinek több/ valaki kevesebb gumi, de kiszakad néha, és hogy így nektek mi a tapasztalatotok?

Csak gumival védekezünk.



2018. jan. 7. 19:45
 1/5 Ramone ***** válasza:
52%

Az óvszer nem biztonságos

Haverom is abba döngette meg a csajt aztán az asszony férje csak agyon verte a ház előtt

Szóval attól még hogy gumit húz az ember az nem védheti meg mindentől

2018. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom az, hogy csak azoknál szakad ki az óvszer, akik valamit rosszul csinálnak: nem megfelelő az óvszer mérete vagy minősége, nem megfelelő a felhelyezés stb. Húgoméknál rendszeresen kiszakadt az óvszer, mire rájöttek, hogy ők cseszték el, nem az óvszerek voltak hibásak. Én már fogamzásgátló tablettát szedek évek óta, de előtte olyan 8-10 évig kizárólag óvszerhasználattal volt tapasztalatom, és SOHA nem szakadt ki, semelyik partnerrel, semelyik fajta.

De a másik: nagyon hülyének kell lenni, hogy legkésőbb az aktus végén ne tűnjön fel, hogy kiszakadt az óvszer. Akkor még mindig van mit tenni (esemény utáni tabletta).

2018. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Párszor szakadt csak ki, legtöbbször egyből észrevettük, vagy csattant egyet, vagy pedig én éreztem többet a barátomból. Egyszer azért szakadt mert hosszú volt a menet, egyszer pedig mert túl heves :D
2018. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Hát van hogy mi is kihúzzuk 1,5 óráig, és tudjuk gyorsan csinálni, de eddig szerencsére nem volt még gond .-.
2018. jan. 7. 20:08
 5/5 A kérdező kommentje:
így hogy lasan 1 éve nem szexeltem tök fura h órákig bírom mer önkibe nem
2019. szept. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!