Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonsagos az ovszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonsagos az ovszer?

Figyelt kérdés
Teherbe lehet esni ovszer hasznalata mellett,haa normalisan hasznaljuk az aktus elejetol a vegeig?
2017. jún. 19. 16:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha normálisan használod, és nem szakad el, vagy nem ragad benned, akkor elméletileg biztonságos. A pasik többsége nem igazán szereti.
2017. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha normálisan használjátok, véd rendesen, és bele is lehet élvezni a nőbe. Két éven keresztül így védekeztünk, közel 250 óvszert használtunk el, és egyikkel se volt gond.

20,

2017. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A jelenlegi parommal 1 ev alatt egy szakadt el,de az az en hibam volt,mivel mikor feltettem beakadt a gyurumbe,de mar akkor eszrevettuk.

Azota minden gyurut leveszek aktus elott.

Most izgulok egy kicsit,mert kesik a menstruaciom es nem tudom,hogy miert,hiszen minden alkalommal rendesen vedekeztunk.Meg akkor is,ha a parom tobbszor megkert ra,hogy nelkule csináljuk,de nem engedtem neki.Vagy gumi vagy nincs szex.

2017. jún. 19. 16:37
 4/12 A kérdező kommentje:
Eddig meg egy se ragadt bennem,mivel meg elvezes es lankadas elott kiveszi a parom a szerszamat.
2017. jún. 19. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztonságos, ha jól használjátok. :) Természetesen bármikor kiszakadhat, ezért 99%-os csak a védelme, de többnyire nincs ilyen probléma, ha nem járt le az óvszer, vagy nem akad bele előtte valamibe. /L
2017. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy te ilyen felelősségteljes vagy! Nem is értem, neki hogy jut eszébe gumi nélkül szexelni... Jól teszed, hogy nem engeded. A menstruáció rengeteg dologtol késhet, ne aggódjatok feleslegesen.
2017. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tobb baratnom is evek ota megszakitasos modszerrel vedekezik,de en inkabb nem kockaztatok.Megis oda jutottam,hogy egy nem vart terhesseg miatt aggodok :(
2017. jún. 19. 18:39
 8/12 anonim ***** válasza:
De felesleges aggódnod. :)
2017. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast :) asszem lenyugodtam egy kicsit :D de minden esetre holnap vagy legkesobb holnaputan tesztelek,ha addig nem jon meg
2017. jún. 19. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ovszer (karoltve a fogamzásgátloval) a legbiztonságosabb védekezési forma. Sot, még jobb mint a tabi, véd a betegséket ellen is. Ha rendesen tettétek fel az ovszert, akkor a menstruáciod csak simán késik, nem terhesség miatt. Amugy azt le lehet ellenorizni minden sex után, hogy ép-e az ovszer. Kottok egy csomot a végére, és valami hasonlo modszerrel, mint ahogy a kinyomos sajt utolsoit nyomod ki a zacskobol olyan modszerrel elkezditek végignyomini a csomotol a vége felé a spermát és a levegot. SZoval csak kis nyomásprobát csináltok rajta. Ha a végén megakad a sperma és sehol sem szivárog, akkor egyben van a gumi.


Ami az élvezés elotti kihuzást illeti, ha gumiztok, felesleges. Nyugodtan élvezzen el a párod benned az ovszerbe, majd miután már nem jon neki sperma, akkár már vegye ki. Ha még a lelankadás elott kiveszi, az teljesen biztonságos ugyan ugy. Epp ezért van kimondottam spermatertály az ovszer végén, ha megfigyelted. Ne vond meg csori gyerektol épp a legszebb pillanatot.


Az ovszer a legjobb védekzési forma. Tobb millio vagy milliard ember ezzel vedekezik. Csak oda kell figyelni hogy ne legyen megsértve korommel (foleg ha frissen vágott, mert az karcol még vagy foleg a hosszu noikkel) és ne legyen fordítva felhuzva, esetleg a spermatartály ne legyen ráfeszítve a péniszre. Ha ezeket betartja az ember, akkor az az ovszer nem szakad el.


Az ovszer olyan eros és nyulos anyag, hogy 4 liter vizet elbír.

2017. jún. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!