Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy teherbe ejtettem?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, barátnőm 19..ma vesztettem el a szüzességem. Nos, úgy döntöttünk hogy óvszer nélkül csináljuk. Be is tettem neki (szárazon), majd egy kis időre kihúztam mert azthittem hogy elélvezek, majd nem jött semmi es visszadugtam. Kb 5 masodpercel később kihúztam mert éreztem hogy jön.. Kihúztam es kb 5 másodperc múlva jött az ejakulacio, mind a csaj határa ment.. Azóta irtózatosan ideges vagyok, stresszelek hogy mi van ha mégis ment egy kis ondo bele. Pedig tudom hogy nem, mert csontszarazon tettem be, es tuzeles előtt bőven kihúztam..

2018. jan. 6. 19:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
13%
Mindenképpen csináljatok egy tesztet !! És ha bármi van akkor 72 órás tabletta!!! Legközelebb meg óvatosan.
2018. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te ne szaporodj....
2018. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik előváladék is. Tesztet még hiába csináltok! Vagy 72órás fog gátló,vagy imádkozol.
2018. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges vagyok... Mondja a csajszi is hogy nyugodjak meg nem lesz baj...
2018. jan. 6. 20:06
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Na látod. Tanulság: Óvszer nélkül nem rakjuk be. Sem szárazon sem sehogy sem
2018. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Az előző egy baromságot írt!


Egy terhesség, tesztel, csupán 12-14 nap után megállapítható 100%-osan.


A 72 órás tabit sem ajánlom csak ha tuti terhes, mivel nagyon erős hormonkészítmény, azt nem javasolt bevenni csak ha tényleg muszáj.


Szerintem nincs okod az aggodalomra, bár ha szűz/tapasztalatlan vagy, javaslom a gumi használatát vagy a lány szedjen fogamzásgátlót.

2018. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"majd egy kis időre kihúztam mert azthittem hogy elélvezek, majd nem jött semmi es visszadugtam"


Olvasva ezt a mondatot,nem tudok mit írni.Olyan szintű tapasztalatlanság árad belőle,hogy én azt mondom,hogy írasson a lány esemény utánit.


De jó hír,hogy egyikőtök sem okosabb egy picivel sem a másiknál.

2018. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Te gyorstüzér :D Gratulálok az anyukának is!
2018. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
az aktus előtt sokszor voltam pisálni... tehát elvileg az előváladékban nem lehetett sperma
2018. jan. 6. 20:24
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
"ELVIEKBEN"..Na,ez itt a lényeg.
2018. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!