Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha lehetséges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lehetséges, hogy teherbe ejtettem egy nőt?

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalon ismerkedtem meg vele és a második randin lefeküdtünk.Azóta pár hónap eltelt és nemrég írt rám,hogy terhes.Komolyan kellene szerintetek vennem?

16/f vagyok ő 27/n

Végül is nem tudja a nevem,hogy hova járok suliba.



2014. dec. 25. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Na persze, te csak egy hegyi troll vagy.
2014. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Igen lehetséges.


Ha nem tud téged megtalálni, akkor ez maradjon is így. Biztos vagy benne, hogy nem tud rájönni sehogy sem a személyazonosságodra?

2014. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben töröltem magam az oladalról ahol megismerkedtünk,szerencsére a számomat sem tudja.
2014. dec. 25. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Mekkora egy gyáva féreg vagy:D

Arra nagyon vagány fiú tudtál lenni,hogy megdu*j egy idősebb nőt,de arra már nincs nagy szád,hogy vállald az esetleges felelősséget is? A haverod előtt biztos menő,hogy huhh 27 volt a nő akivel voltam,de az már nem,hogy idióták vagytok mind a ketten és egy ro..dt gumit nem tudsz felhúzni?:DDD

Vicc vagy.

2014. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kamu! Manapság a gyógyszerlobbi áldásos tevékenysége nyomán akkora gumiőrület van, hogy már egy rajzfilmet se néznek meg a fiatalok óvszer nélkül.
2014. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyűjtenk a gyerektartásra.
2014. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megraktad kottony nélkül?
2014. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!