Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe ejtettem? Vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe ejtettem? Vagy ez miért volt?

Figyelt kérdés

Egy jó nagyot szexeltünk,és szex után rosszul lett.Hányingere volt meg tisztára elsápadt,és egy picit fájt a hasa.Azt mondta hogy pedig nagyon jó volt,semmit sem csináltam rosszul.Amúgy meg nincs nagy.És már voltunk jó párszor együtt és ilyen problémánk még nem volt.Mondtam neki hogy akkor még maradjon fekve és pihenjen kicsit,és rá tíz percre szólt hogy valami mint ha bele szúrt volna a hasába,és láttam hogy még a szeme is könnybe lábadt.Nagyon sajnáltam.Félek ne hogy teherbe essen ,mert még fiatalok vagyunk!Valami hormon mentes helyi gyógyszerrel védekeztünk,amit előtte tíz perccel kellett felrakni neki.

18F 18L


2010. ápr. 27. 16:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%

a tünetek alapján nem lenne terhes, de


"Valami hormon mentes helyi gyógyszerrel védekeztünk"


ezek után azt mondom, hogy igen. mégis milyen helyi gyógyszer volt az, csipkebogyótea vagymi?

2010. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
Hú baz... ettől tartottam. Sajnálom.
2010. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha teherbe is ejtetted az nem az elélvezésed utáni ötpercben zajlik le, szóval annak, amit produkált szex után semmi köze egy esetleges teherbeeséshez.
2010. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

a tünetek teherbe eséstől számítva legalább egy hónap után jönnek elő


de basszus mi ez a hormonmentes cucc meg 10 percel elötte???? :O:O:O

2010. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a neve.Ilyen fehér volt és lyukas volt a közepe.
2010. ápr. 27. 16:34
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

a tünetek alapján nem lenne terhes, de


"Valami hormon mentes helyi gyógyszerrel védekeztünk"


ezek után azt mondom, hogy igen. mégis milyen helyi gyógyszer volt az, csipkebogyótea vagymi?


Hallottál már mondjuk a pharmatex termékeiről? Mit kell gúnyolódni, ha kotonon meg a gyógyszeren kívül nem ismersz mást. Inkább olvasgass!

2010. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%

epic fail vagy.

gratulálok, hogy fogják hívni a gyereket?

2010. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Akkor ha nem terhes mitől lett rosszul?Én csináltam valamit amit nem kellett volna?Túl vad lehettem?

Köszönöm a válaszokat bár nem nyugodtam meg!

2010. ápr. 27. 16:36
 9/32 anonim ***** válasza:

A kérdező meg üljön már be egy szaporodós felvilágosítós órára a nyolcadikban, mert valószínűleg kimaradt neki, ha ezt a kérdést komolyan gondolja.


Ha kivártátok míg hat a hüvelytabletta/kúp fsztudja melyik fajtát vettétek, nem fürdőztetek és nem sikáltátok tusfürdővel az alfeleteket se előtte se utána a tájékoztatóban előírt ideig, akkor nem terhes.

2010. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
16:38 kulturáltan miért nem lehet válaszolni??
2010. ápr. 27. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!